Letenky z Bratislavy do Moskvy úplne zadarmo! Stačí prísť na letisko a urobiť jednu vec

Je to veľmi jednoduché. Ak chcete letieť do hlavného mesta Ruska zadarmo, stačí prísť počas najbližších dní na letisko v Bratislave v kostýmoch týchto tradičných zimných postavičiek a oni Vám letenky dajú naozaj zadarmo.

Túto akciu pripravila letecká spoločnosť Pobeda, cez ktorú sú prevádzkované lety z Bratislavy do Moskvy.

Jediná podmienka však nie je samotný kostým. Ak chcete letieť zadarmo, musíte splniť aj nasledujúce podmieky:

V období od 25. 12. 2018 do 10. 1. 2019 je potrebná registrácia na check-in na letisku v Bratislave a je potrebné oznámiť, že sa chcete zúčastniť novoročnej promo akcie. Pri príchode na letisko musíte na sebe mať kostým Deda Mráza a Snehulienky, pričom je povinné, aby kostým Deda Mráz obsahoval dlhú bradu a kostým Snehulienky dlhý zapletený vrkoč. Už v ten deň musíte mať zabezpečené víza pre vstup do Ruska. Potom musí každý jeden človek, ktorý sa akcie zúčastnil počkať na registráciu všetkých cestujúcich a v prípade, že je voľné miesto v lietadle, môže zdarma letieť na tzv. standby režim. Táto akcia je platná len na trase z Bratislavy do Moskvy. Cestujúci, ktorí letia zadarmo musia byť oblečení v kostýmoch na palube lietadla počas celého trvania letu.

Linka z Bratislavy do Moskvy je z našeho hlavného mesta veľmi obľúbená, o čom hovorí aj štvortýždenná frekvencia tejto linky. Ak máte chuť a odvahu, neváhajte a leťte do Moskvy zadarmo!

zdroj: bratislavskenoviny.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Letenky z Bratislavy do Moskvy úplne zadarmo! Stačí prísť na letisko a urobiť jednu vec”