Letenky z Bratislavy do Moskvy úplne zadarmo! Stačí prísť na letisko a urobiť jednu vec

Je to veľmi jednoduché. Ak chcete letieť do hlavného mesta Ruska zadarmo, stačí prísť počas najbližších dní na letisko v Bratislave v kostýmoch týchto tradičných zimných postavičiek a oni Vám letenky dajú naozaj zadarmo.

Túto akciu pripravila letecká spoločnosť Pobeda, cez ktorú sú prevádzkované lety z Bratislavy do Moskvy.

Jediná podmienka však nie je samotný kostým. Ak chcete letieť zadarmo, musíte splniť aj nasledujúce podmieky:

V období od 25. 12. 2018 do 10. 1. 2019 je potrebná registrácia na check-in na letisku v Bratislave a je potrebné oznámiť, že sa chcete zúčastniť novoročnej promo akcie. Pri príchode na letisko musíte na sebe mať kostým Deda Mráza a Snehulienky, pričom je povinné, aby kostým Deda Mráz obsahoval dlhú bradu a kostým Snehulienky dlhý zapletený vrkoč. Už v ten deň musíte mať zabezpečené víza pre vstup do Ruska. Potom musí každý jeden človek, ktorý sa akcie zúčastnil počkať na registráciu všetkých cestujúcich a v prípade, že je voľné miesto v lietadle, môže zdarma letieť na tzv. standby režim. Táto akcia je platná len na trase z Bratislavy do Moskvy. Cestujúci, ktorí letia zadarmo musia byť oblečení v kostýmoch na palube lietadla počas celého trvania letu.

Linka z Bratislavy do Moskvy je z našeho hlavného mesta veľmi obľúbená, o čom hovorí aj štvortýždenná frekvencia tejto linky. Ak máte chuť a odvahu, neváhajte a leťte do Moskvy zadarmo!

zdroj: bratislavskenoviny.sk