Podľa ľudí je toto je najlepšia vianočná reklama. Stála dokopy len 50 eur

Reklama zachytáva mladého muža, ktorý netrpezlivo odratáva dni do vianoc. Túto reklamu, ktorá prekonala aj tie najdrahšie marketingové kampane, vytvoril len 32 ročný filmár z Veľkej británie.

Prednedávnom sme vám priniesli článok, ktorý hovoril, že nepísaným začiatkom vianočného obdobie je vo Veľkej Británií spustenie kampane spoločnosti John Lewin. Tohtoročná kampaň je naozaj úspešná, pretože sa v nej objavil Elton John. Túto reklamu spoločnosť vytvorila za neuveriteľných 7 miliónov libier. Mladý filmár, Phil Beastall, však chcel svetu dokázať, že na dobrú reklamu nie sú potrebné milióny. Dokázal vytvoriť reklamu, ktorá ho stála len 50 libier.

Reklamu tento šikovný tvorca nazval „Láska je dar“, pretože jej príbeh hovorí o mladom mužovi, ktorý sa neskutočne teší na vianoce. Postupne si škrtá dni do vianoc vo vojom kalendári a v momente, ked‘ je tá správna chvíľu, štendrý deň, pustí sa kazetu, ktorú mu nahrala mama pred jej smrťou. V škatuli odkial berie tútu kazetu ich je viac, no táto je posledná, pretože počas niekoľkých predchádzajúcich vianoc si vypočul postupne aj tie predchádzajúce. Na internete túto reklamu videlo viac ako 5 miliónov ľudí, ktorí tvrdia, že o rok by si mala spoločnosť John Lewis najať tohto nadaného mladíka na vytvorenie vianočnej reklamy na rok 2019. Nám ostáva len čakať, či to spoločnosť naozaj urobí.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Podľa ľudí je toto je najlepšia vianočná reklama. Stála dokopy len 50 eur”