Pozrite si slovenskú pieseň „Čerešne“ v podaní izraelskej speváčky! Takúto reakciu fanúšikov nikto nečakal!

 

Lola Marsh, známa izraelská skupina, si v bratislavskej Refinery Gallery pripravila prekvapenie. Najprv speváčka povedala: „Váš jazyk je tak náročný. Ale tiež úžasný a krásny.“ Hned‘ na to začala gitara po jej ľavej strane vydávať tóny Slovákom dobre známe – tóny piesne Čerešne. Speváčka, Yael Shoshana Cohenová, podala skvelý výkon a všetci fanúšikovia na ňu boli hrdí!

 

Fanúšikovia boli naozaj nadšení. Väčšina si tento krásny moment zaznamenala do mobilných telefónov. Niektorí sa ku speváčke pridali a spievali s ňou. Jej slovenčina bola naozaj takmer bezchybná. Bolo vidieť, že sa na tento koncert dôkladne pripravila. Pieseň z pera Milana Lasicu, Júliusa Satinského a Jara Filipa znela takmer ako originál.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Pozrite si slovenskú pieseň „Čerešne“ v podaní izraelskej speváčky! Takúto reakciu fanúšikov nikto nečakal!”