Slovák v kufri prevážal 3 125 dávok marihuany. Podľa polície vyzerali ako vianočné stromčeky

Vianoce nám klopú na dvere a ľudia už pomaly znáňajú zelené stromčeky, no mladý muž ž Čadce to zobral po svojom a pod zvýšeným dopytom po zelených stromčekoch si predstavil niečo iné. Len 24 ročný Jakub bol pred pár dňami prichytený pri prevážaní kufra plného marihuany. 

Podľa znalca, ktorý posudzoval či ide o návykovú látku, by z prevážaných rastlín mohol vytvoriť až 3 125 jednorázových dávok. 

Mladý muž tak Vianoce pravdepodobne strávi za mrežami, pretože bol obvidený z trestného činu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/posts/2270719526291590

Jakub si v cele určite čelo búcha o stenu, pretože ho policajti chytili čisto náhodou pri bežnej prehliadke auta. Na stránke Polície Slovenskej republiky sa pod príspevkom opisujúcim zadržanie tohoto muža rozbúrila diskusia, kde ľudia polemizujú o tom, ako sa dá z odfoteného množstva rastliny urobiť toľko dávok drogy, alebo či dokonca mladý muž nechcel náhodou vyrábať iba mastičky pre svoju babku na boľavé nohy. 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovák v kufri prevážal 3 125 dávok marihuany. Podľa polície vyzerali ako vianočné stromčeky”