Štedrý Tom Hanks. Celej reštaurácií zaplatil obed a s každým sa rád pofotil

Legendárny Tom Hanks, významný herec z Ameriky, ktorý stvárnil hned‘ niekoľko vysoko ocenených filmových postáv, z ktoých je tá naznámejšia pravdepodobne rola Forresta Gumpa, sa nedávno so svojou manželkou objavil v reštaurácií, kde zaplatil účet aj za iných ľudí.

Aj tento herec z Hollywoodu dokazuje, že ani najznámejší herci sa nehrajú na nič extra a chodia jesť do bežných reštaurácií a správajú sa veľmi milo. Tom sa takto šiel najesť so svojou manželkou Ritou Wilson do známej reštaurácie  In – N – Out v kalifornskom meste Fontana.

Netrvalo dlho a všetci návštevníci tejto reštaurácie dvojicu spoznali a chceli s nimi prehodiť prá slov a urobiť si fotografiu. Dvojica bola veľmi ochotná a s každým sa porozprávali a venovali im aj pár minút na spoločné fotografie.

Ked‘ si dvojica vychutnala svoj burger a boli na odchode, herec sa vybral ku okienku Drive Thru, kde šiel okrem seba zaplatiť aj za niekoľkých ľudí čakajúcich na jedlo vo svojich autách. Aj toto jednoduché, no veľkorysé gesto dokazuje, že ani tí najslávnejší ľudia nezabúdajú na ľudskosť a lásku, ktorá by mala sprevádzať každého z nás.

 

https://www.instagram.com/p/BrrDY91DYUs/?utm_source=ig_embed

https://www.facebook.com/renee.chavez.9210/videos/2277405559248827/

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Štedrý Tom Hanks. Celej reštaurácií zaplatil obed a s každým sa rád pofotil”