Striptér v českom domove dôchodcov potešil babičky. Niektoré ho aj plesli po zadku

Ježíškova vnoučata je charitatívny projekt Českého rozhlasu, v ktorom v předvianočnom čase plnili sny ľuďom, ktorí nedostali na Vianoce darček už pár rokov. Projekt sa preto zameriava najmä na osamelé babičky a dedkov v domovoch dôchodcov.
Český rozhlas to vymyslel naozaj dobre, pretože organizátori boli otvorení naozaj každému prianiu a každé jedno sa snažili splniť, čomu nasvedčuje prianie z domova dôchodcov v Orlové na Karvinsku v Českej republike. Staršia pani si priala na Vianoce zážitkový darček v podobe striptíz vystúpenia. Organizátori jej tento sen radi splnili a tak do domova dôchodcov prišiel nie len ju, ale aj jej kolegyne potešiť striptér Rocky z Ostravy. 
Striptýz v domově pro seniory
Osemdesiatročnej pani Eve počas vystúpenia striptéra doslova svietili oči a mala obrovskú radosť. Aj ked‘ boli všetky dámy najprv veľmi hanblivé a ustrácháne, po pár minútach ich to prešlo a odviazali sa. Rocky prispôsobil svoju šou ich vekovej kategórií, aby nikoho neurazil a aby boli obe strany spokojné. Podľa výrazov na fotografiách usudzujeme, že sa Rocky páčil všetkým seniorkám.
Fotka Ježíškova vnoučata.
Riaditeľka spolku Slezská humanita povedala: ,,Jsme rádi, že tato iniciativa existuje, rozzářilo to mnohokrát oči našich klientů. Minulý rok jsme například dostali v domově v Horní Suché od Leoše Mareše elektrický vozíček, také jsme tam měli taneční odpoledne pro seniory.“
Okrem klasických hmotných darčekov si seniori prosia aj nezvyčajné zážitky ako napríklad stretnutie s Karlom Gottom či pápežom Františkom, skok s padákom alebo sa chcú previesť vrtulníkom.