Takto vyzerá lietadlo, ktoré pohoršilo obrovské množstvo ľudí. Dôvodom sú diamanty…

otografie lietadla zo Spojených arabských emirátov vyvolali medzi užívateľmi internetu vášnivé diskusie. Dôvodom sú diamanty.

Lietadlo leteckej spoločnosti Spojených arabských emirátov, ktoré veľmi pripomína Boeing 777, sa podarilo odfotografovať neďaleko batožinových vozíkov a autobusov.

Fotografia, ktorá získala viac ako 3 000 lajkov, spôsobila rozmach na sociálnych sieťach. Najskôr sa objavila na Twiterri, kde sa ňou pochválila samotná letecká spoločnosť.

Používatelia vážne obvinili leteckú spoločnosť z „predvádzania“, zatiaľ čo iní sa obávali, či lietadlo bude môcť vzlietnuť. Takto vyzerajú niektoré reakcie na diamantové lietadlo:

„Ide o falošné správy.“

„Tak to vyzerá, keď sa bohatí ľudia nudia a chcú sa ukazovať.“

Nakoniec sa ukázalo, že fotografiu upravila istá žena menom Sarah, ktorá ju uverejnila na svojom Instagrame. Leteckej spoločnosti sa to natoľko zapáčilo, že ju uverejnili na svojom oficiálnom profile a pridali k svojim trasám nový let z Pakistanu do Milána.

Tak či onak, v krajine neobmedzených možností by nikoho neprekvapilo ani auto vybíjaný kryštálmi od Swarovského či stajne z mramoru.

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto vyzerá lietadlo, ktoré pohoršilo obrovské množstvo ľudí. Dôvodom sú diamanty…”