Uvarte si banány so škoricou a vypite to pred spaním. S vaším telom to urobí zázraky!

Malá poznámka na začiatok: tento nápoj má zvláštnu chuť a nemusí chutiť každému. Na druhej strane, je to prírodný liek so silným účinkom a okamžite vás postaví na nohy!

Príprava kokteilu bude veľmi jednoduchá a rýchla. Hlavná zložkou je banán, ktorý obsahuje draslík, horčík a fosfor. Draslík je vhodný pre všetky svaly, vrátane toho srdcového. Fosfor pomáha telu vyrovnať sa s trávením sacharidov.

Škorica môže pomôcť zabrániť Alzheimerovej či Parkinsonovej chorobe, roztrúsenej skleróze, rôznym nádorom a meningitíde. Uprednostnite škoricu vo svojej prirodzenej forme a nie prášok. Okrem iného dokáže škorica pomôcť v boji proti neplodnosti, pretože pomáha vyrovnávať počet mužských a ženských hormónov v tele ženy. Korenie výrazne znižuje hladinu cukru a cholesterolu v krvi.

банановый коктейль фото

Účinok sa dostaví už po troch dňoch a na prípravu môžete použiť aj prezretejšie banány.

Potrebujete:

  • 1l vody
  • 2 banány nakrájané na kolieska
  • 2ks celej škorice

Postup:

  1. Vodu so škoricou dajte a variť a vložte do nej banány. Nechajte, aby začala vrieť. Následne dajte vychladnúť a hodinu pred spaním nápoj vypite.

Správne zažívanie, dobrý spánok, lepšia pamäť, zvýšenie hladiny hemoglobínu a dokonale upokojí váš nervový systém – to je len malý zlomok pozitívnych efektov plynúcich z užívania tohto nápoja. Najlepšie ho je piť v tomto jesenno-zimnom období, kedy na nás číhajú choroby zo všetkých smerov a telo sa dokáže veľmi rýchlo oslabiť. Na Zdravie!

бананы с корицей фото

zdroj: takprosto.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Uvarte si banány so škoricou a vypite to pred spaním. S vaším telom to urobí zázraky!”