Vaše nechty budú túto zimu vyzerať božsky! Tieto inšpirácie mám od manikérky

Pripravte sa :

 

Vianočná sezóna je už za rohom a spolu s ňou aj  všetky módne trendy. Najvyšší čas upraviť si nechty, ozdobiť si ich štipkou zimy a pridať zopár typických elementov, píše portál Yo amo los zapatos.

Tu sú najlepšie nápady na manikúru, ktoré sa vám určite zapáčia:

1. Vínový dizajn

Vínová vždy vyzerá elegantne a chic bez ohľadu na to, aké odtiene, textúry a detaily zvolíte. Preto je vždy dobrou voľbou.

Okrem toho nezabudnite na to, že počas vianočnej sezóny táto farba je takmer všade.

Nikdy nie je na škodu trošku oživiť svoj šatník, preto sa pokúste kombinovať túto farbu s inými odtieňmi, ako napríklad striebro alebo zlato.

2. Tyrkysový dizajn

Ak chcete v tejto sezóne vyniknúť, najlepšie je upustiť od typických farieb. Preto sa vyhýbajte strieborným, zlatým a červeným tónom, a namiesto toho si vyberte farby, ktoré sú ale zime blízke. Čo tak tyrkysová a modrá?

Môžete aj skombinovať tieto dve skupiny tónov a vytvoriť tak originálny dizajn. Ak sa pozriete na tretí obrázok, uvidíte, ako sa biele, tyrkysové a zlaté tóny dobre dopĺňajú pomocou vzorov a tvarov.

3. Modrý dizajn

Modrá je jedna z najlepších farieb, pretože vždy vyzerá elegantne a zaujímavo. Okrem toho môžete vytvoriť aj elegantné aj jednoduchšie vzory.

Pre elegantný dizajn vyberte tmavo modrú farbu. Pre niečo slávnostné môžete kombinovať bielu s modrou a vytvoriť napríklad vzory kvetov.

4. Žltý a fialový dizajn

Nakoniec by nemali chýbať farby, ktoré budú v móde po celý rok: žltá a fialová. Ich spojenie je síce zarážajúce, ale určite sa nájdu odvážne dámy, ktorým sa táto kombinácia zapáči.

Na začiatok odporúčame používať viac tlmených tónov, aby ste si zvykli, a postupne prechádzajte do sýtejších a farebnejších tónov.

Zvyknete experimentovať s manikúrou?

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vaše nechty budú túto zimu vyzerať božsky! Tieto inšpirácie mám od manikérky”