Vianočný obed pre ľudí, ktorí sviatky strávia sami! Jedná z pizzérií sa rozhodla touto cestou pomôcť osamelým ľuďom

Vianoce, sviatky pokoja, rodinnej pohody a lásky, žiaľ nemôže každý z nás stráviť s tými, ktorých miluje. Niektorí starší ľudia nemajú príbužných, alebo peniaze na to, aby mohli sviatky stráviť spoločne s nimi a tak im neostáva nič iné, ako tieto dni prežiť osamote.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10157062813512806&set=a.10153927772367806&type=3

Práve kvôli tomu, že ľudia by nikdy nemali byť sami, sa rozhodlo vedenie pizzérie Boccaccio na Farskej 36 v Nitre, urobiť dobrý skutok, ktorým pomôžu osamelým ľuďomA tak si pre nich pripravili veľké prekvapenie.

Na svoju Facebookovu stránku pizzéria zverejnila fotografiu plagátu, ktorý majú vyvesený na vstupných dverách. Na plagáte je napísane, že táto pizzéria bude otvorená aj počas Štedrého dňa, konkrétne od 11:30 do 14:00. Počas týchto hodín tam bude podávané jedlo pre chudobných a osamelých ľudí a taktiež pre všetkých, ktorí sa chcú porozprávať a vychutnať si dobré jedlo.

Rovnako ako sa píše na plagáte, aj my súhlasíme s tým, že na Vianoce by nemal byť nikto sám a tak radšej ako sviatkovať osamote, navštívte túto pizzériu. Obdivujeme majiteľov tejto prevádzky a želáme im veľa slušných návštevníkov, ktorí budú šíriť toto ich posolstvo ďalej.

Prípevok na ich stránke doteraz zdieľali tisícky ľudí. Pridajte sa k nim a ukážte svojím známym, že dobré skutky sa dejú všade okolo nás.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Vianočný obed pre ľudí, ktorí sviatky strávia sami! Jedná z pizzérií sa rozhodla touto cestou pomôcť osamelým ľuďom”