Divák z televíznej šou Hypnoshow prehovoril! 12 hodín som musel tlieskať a smiať sa. Dostal som za to 25 eur

Televízia Markíza nedávno predstavila novú televíznu šou, Hypnoshow, od ktorej očakávali veľké úspechy. Realitou sa však stal výsmech a obrovská kritika zo strany divákov. Podľa viacerých je to len divadlo, moderované Danom Danglom, ktoré účinkujúci robia pre peniaze.

 

V deň, kedy televízia prvýkrát túto šou odvysielala, ostali ľudia pohoršení. Niektorí sa na Facebooku vyjadrili, že týmto divadielkom doslova urážajú vlastných divákov.

Jeden z komparzistov z publika sa pridal do debaty, kde napísal: „Akože vy sa smejete, ale ja som bol v publiku, po 12 hodinách bez jedla a vody nás pustili preč a dali nám 25 eur za účasť. Boli sme tam zo školy asi tri triedy a najprv sme si mysleli, že fajn, za nič dostať 25 eur? Keď sme tam došli, tak som zistil, že tam je predražený bufet, kde ponúkali vyprážaný syr, a hneď vedľa bol automat na ‚jedlo‘, kde jediná vec, ktorá nebola predražená (ceny okolo 3 až 4 eur) boli tyčinky. Čo sme tam robili 12 hodín? No predsa tlieskali a akože sa smiali, potom polhodinová prestávka a zas a znova a takto to išlo až do jedenástej večer.”

Mladý muž znechutene dodal: „Potom, ako sa to už malo končiť, tak sme sa zdvihli, režisérka nás ešte usadila, že treba natočiť znovu posledné kolo, neviem prečo, tak sme tam sedeli a zas len tlieskali, a keď nás púšťali, tak ledva-ledva nám dávali tých 25 eur. Jednoducho zhrnuté, prepadák.

Na slová kritiky reagoval aj riaditeľ marketingu spomínanej televízie so slovami: „Nespokojnosť komparzistov nás, pochopiteľne, mrzí, podľa našich informácií výroba bola naozaj náročná. Televízia však nie je správnym adresátom týchto sťažností, keďže výrobu programu zabezpečovala externá spoločnosť.“

zdroj:pluska.sk / markiza.sk / Instagram.com