Dominik prosí o pomoc. DARUJTE mu krv a pomôžte mu v boji proti zákernej chorobe

Vážnu chorobu nečaká nikto, no ked‘ sa v živote objaví, musíme len bojovať a veriť. Vážna choroba, akútna leukémia, nečakane prišla aj do života mladého chlapca Dominika. Všetci mu najviac pomôžeme tak, ked‘ sa spojíme a krv na jeho liečbu daruje čo najviac ľudí, pretože momentálne je práve krv tá najvzácnejšia tekutina v jeho živote.

Dominik, talentovaný florbalový hráč, jeho rodina a hlavne jeho domovský florbalový klub prosí o pomoc všetkých ľudí s krvnou skupinou 0+. Ak vám život tohoto mladého chlapca nie je ľahostajný, určite neváhajte a choďte darovať krv do ktorejkoľvek transfúznej stanice na Slovenku. Potrebné je len uviesť jeho meno, Dominik Pallo z Trstenej, ktorý momentálne leží v nemocnici v Banskej Bystrici.

Jeho klub na Facebooku zverejnil príspevok, kde bolo napísane:

,,Pomoc pre Dominika!
Náš talentovaný hráč Dominik Pallo vždy vynikal medzi svojimi rovesníkmi a nikoho tak neprekvapilo, že napriek mladému veku už tento rok bojoval za Nižnú aj v extralige.
Tešil sa, že bude po boku hviezd kľuba zvádzať ťažkie súboje v MEX a dúfal, že sa na konci sezóny bude radovať z tituľu.
Bohužiaľ namiesto toho zvádza neporovnateľne ťažší boj, pretože leží v banskobystrickej nemocnici a bola mu diagnostikovaná akútna leukémia.
Všetci z nás, ktorým v žilách koluje krv skupiny 0+, sa spolu vyberieme do nemocnice a spravíme aspoň to málo, čo môžeme.


Prosíme ale o pomoc tiež všetkých ostatných, ktorí môžu pomôcť a darovať krv skupiny 0+ v ktorejkoľvek transfuznej stanici na Slovensku s odvolávkou na meno pacienta – Dominik Pallo z Trstenej, nemocnica Banská Bystrica.
Dominik, sme s tebou a tento rok to pre teba vyhráme ❤️
V mene jeho spoluhráčov a kamarátov Vám všetkým ďakujeme.“

Pomoc pre Dominika!Náš talentovaný hráč Dominik Pallo vždy vynikal medzi svojimi rovesníkmi a nikoho tak neprekvapilo,…

Zveřejnil(a) FBK Nižná dne Středa 9. ledna 2019