Dominik prosí o pomoc. DARUJTE mu krv a pomôžte mu v boji proti zákernej chorobe

Vážnu chorobu nečaká nikto, no ked‘ sa v živote objaví, musíme len bojovať a veriť. Vážna choroba, akútna leukémia, nečakane prišla aj do života mladého chlapca Dominika. Všetci mu najviac pomôžeme tak, ked‘ sa spojíme a krv na jeho liečbu daruje čo najviac ľudí, pretože momentálne je práve krv tá najvzácnejšia tekutina v jeho živote.

Dominik, talentovaný florbalový hráč, jeho rodina a hlavne jeho domovský florbalový klub prosí o pomoc všetkých ľudí s krvnou skupinou 0+. Ak vám život tohoto mladého chlapca nie je ľahostajný, určite neváhajte a choďte darovať krv do ktorejkoľvek transfúznej stanice na Slovenku. Potrebné je len uviesť jeho meno, Dominik Pallo z Trstenej, ktorý momentálne leží v nemocnici v Banskej Bystrici.

Jeho klub na Facebooku zverejnil príspevok, kde bolo napísane:

,,Pomoc pre Dominika!
Náš talentovaný hráč Dominik Pallo vždy vynikal medzi svojimi rovesníkmi a nikoho tak neprekvapilo, že napriek mladému veku už tento rok bojoval za Nižnú aj v extralige.
Tešil sa, že bude po boku hviezd kľuba zvádzať ťažkie súboje v MEX a dúfal, že sa na konci sezóny bude radovať z tituľu.
Bohužiaľ namiesto toho zvádza neporovnateľne ťažší boj, pretože leží v banskobystrickej nemocnici a bola mu diagnostikovaná akútna leukémia.
Všetci z nás, ktorým v žilách koluje krv skupiny 0+, sa spolu vyberieme do nemocnice a spravíme aspoň to málo, čo môžeme.


Prosíme ale o pomoc tiež všetkých ostatných, ktorí môžu pomôcť a darovať krv skupiny 0+ v ktorejkoľvek transfuznej stanici na Slovensku s odvolávkou na meno pacienta – Dominik Pallo z Trstenej, nemocnica Banská Bystrica.
Dominik, sme s tebou a tento rok to pre teba vyhráme ❤️
V mene jeho spoluhráčov a kamarátov Vám všetkým ďakujeme.“

https://www.facebook.com/203954906353441/photos/a.229789497103315/2080419648706948/?type=3&theater

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dominik prosí o pomoc. DARUJTE mu krv a pomôžte mu v boji proti zákernej chorobe”