Dvaja policajti pomohli rodičom a ich bábätku dostať sa včas do nemocnice

Polícia Slovenskej republiky na svoje Facebookovskej stránke zverejnila na Štedrý deň video, na ktorom je zachytený šľachetný čin dvoch policajtov zo Slovenska, ktorý počas tohoto sviatočného dňa pomohli rodičom malého bäbtka, ktoré dostalo alergickú reakciu na očkovanie.

Rodičia sa ešte v ten deň ráno, po očkovaní, vybrali späť domov do dediny pri Zlatých Moravciach, no okamžite ako prišli domov, bábätko bolo nepokojné a napokon si rodičia všimli aj alergickú reakciu. Rodičia nechceli čakať na pohotovostnú službu a tak sa s ich dieťatkom vybrali spať do nemocnice sami. Pri ich spiatočnej ceste im pomohli ochotní policajti, kvôli ktorým prišli do nemocnice všas a nič vážne sa nestalo.

https://www.facebook.com/policiaslovakia/videos/389992711740480/

V Nitre, cez ktorú rodičia rýchlo autom preleteli, si ich všimli policajti, pretože šli nezvyčajne rýchlo. Polícia ich zastavila, no rodičia im ihned‘ všetko vysvetlili a policajti im teda neváhali pomôcť. Zapli majáky aby im ostatní vodiči dali prednosť a práve kvôli tomu sa bábätku nič nestalo. Dúfame, že na Slovensku je viac takýchto policajtov ako sú Jaroslav Starinský a Martin Lahučký.

Policajti sa následne vrátili späť do práce a tak im rodičia nestihli poriadne pod’akovať. Otec malého bábätka sa rozhodol skontaktovať s policajným zborom, aby im sprostredkoval stretnutie s touto policajnou dvojicou. Rodičia sa s nimi naozaj stretli a sú im dodnes veľmi vd’ační.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Dvaja policajti pomohli rodičom a ich bábätku dostať sa včas do nemocnice”