Láska z nočáku z Bratislavy. Chlapec nakreslil dievča, ktoré stretol v MHD a hľadal ju na internete

Láska sa rodí naozaj všade. Tento príbeh dokazuje že láska na prvý pohľad existuje a dokáže spojiť aj ľudí, ktorí sa videli len raz v živote.

Jakub z Česka sa pred Silvestrom rozhodol zájsť do Bratislavy a trochu si tam užiť. Počas toho, čo cestoval nočným spojom N95 z Hlavnej stanice do Petržalky, sa mu v autobuse zapáčilo sympatické dievča, pri ktorom sa mu ihned‘ rozbúchalo srdce. Ich pohľady sa stretli, no netrvalo dlho a dievčina sa chystala vystúpiť. Aj ked‘ sa videli len pár sekúnd, stihli si aj pozdraviť a vymeniť si úsmevy.

Po tom, čo sa Jakub dostal tam kde chcel, na dievčinu z MHD nevedel zabudnúť a tak sa ju rozhodol začať hľadať. Ako najlepší spôsob mu prišlo to, že dievčinu nakreslí a začne ju hľadať v najväčšej Facebookovskej skupine – Práca, brigády v Bratislave a okolí.

Jakubov príspevok si všimlo naozaj mnoho ľudí, no v tejto skupine nebol úspešný. Medzitým si príspevok všimla stránka Zomi, ktorá sa ho rozhodla zdieľať a nájsť vysnívanú dievčinu z nočného spoja. A potom sa to naozaj stalo – dievčina sa našla. Stránke Zomri sa ozvala kamarátka dievčiny z obrázku od Jakuba. Tá hľadané dievča označina v komentároch a napísala administrátorom stránky. Zomri potom samozrejme skontaktovala chlapca z Čiech a dala mu kontakt na jeho lásku z autobusu.

Ak sa raz stretnú, alebo dokonca ich láska naozaj výjde, stránka Zomri poprosila o fotografiu, pretože ľudia chcú vidieť, či sa Jakubovi nákres podaril a ako to dievča vyzerá v skutočnosti.

Edit 20:08: Už sme ju našli! https://www.facebook.com/zomriofficial/photos/a.1730233777255878/2258676064411644/?type=3&theaterPomôžme Jakubovi!!!!

Zveřejnil(a) Zomri dne Pátek 4. ledna 2019

❤️❤️❤️❤️Happyend na pokračovanie 2: piatok večer❤️❤️❤️❤️A viete vy, aký mocný je internet? Boha, takýto mocný. Holku z…

Zveřejnil(a) Zomri dne Pátek 4. ledna 2019

Láska je proste nádherná(spáchal Jozef)

Zveřejnil(a) Zomri dne Pátek 4. ledna 2019

 

zdroj:refresher.sk