Rozprávka Máša a medveď svojou sledovanosťou prelomila všetky rekordy. Dostala sa do Guinnessovej knihy rekordov

 

Najznámejšia ruská animovaná rozprávka Máša a medved‘ prelomila rekord v sledovanosti na webovej stránke YouTube. S dielom Recept na katastrofu sa zapísala do Guinnessovej knihy svetových rekordov.

Tento animovaný seriál si doposiaľ pozrelo viac ako3,4 miliardy ľudí. S týmto číslom sa Máša a Medved‘ dostala do prvej pätice najsledovanejších príspevkov.

Medzi nimi sa nenachádza žiadna iná kreslená alebo animovaná rozprávka, čím sa práve Máša a Medved‘ stala naozaj unikátom.

Produkčná spoločnosť Animaccord je na umiestnenie svojej už 10 ročnej rozprávky veľmi hrdá a potvrdila, že diel Recept na katastrofu pochádza z jej prvej série, ktorá bola vydaná v roku 2009-2010.

Už onedlho sa svetlu sveta predstaví nový diel s názvom Celý svet je javisko. Premiéra tejto seriálovej časti bude už o pár dní a to 25. januára.

Aj ked‘ sa možno budete čudovať, kanál s anglickou verziou seriálu má len štyri milióny odberateľov, čo je v porovnaní s ruským kanálom dosť málo, pretože ten odoberá až 18 miliónov ľudí.