Rozprávka Máša a medveď svojou sledovanosťou prelomila všetky rekordy. Dostala sa do Guinnessovej knihy rekordov

 

Najznámejšia ruská animovaná rozprávka Máša a medved‘ prelomila rekord v sledovanosti na webovej stránke YouTube. S dielom Recept na katastrofu sa zapísala do Guinnessovej knihy svetových rekordov.

Tento animovaný seriál si doposiaľ pozrelo viac ako3,4 miliardy ľudí. S týmto číslom sa Máša a Medved‘ dostala do prvej pätice najsledovanejších príspevkov.

Medzi nimi sa nenachádza žiadna iná kreslená alebo animovaná rozprávka, čím sa práve Máša a Medved‘ stala naozaj unikátom.

Produkčná spoločnosť Animaccord je na umiestnenie svojej už 10 ročnej rozprávky veľmi hrdá a potvrdila, že diel Recept na katastrofu pochádza z jej prvej série, ktorá bola vydaná v roku 2009-2010.

Už onedlho sa svetlu sveta predstaví nový diel s názvom Celý svet je javisko. Premiéra tejto seriálovej časti bude už o pár dní a to 25. januára.

Aj ked‘ sa možno budete čudovať, kanál s anglickou verziou seriálu má len štyri milióny odberateľov, čo je v porovnaní s ruským kanálom dosť málo, pretože ten odoberá až 18 miliónov ľudí.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Rozprávka Máša a medveď svojou sledovanosťou prelomila všetky rekordy. Dostala sa do Guinnessovej knihy rekordov”