Skoro sme ju nespoznali: Evelyn bola prvýkrat na plese a zatienila aj najkrajšie slovenské celebrity

Začiatok plesovej sezóny je oficiálne otvorený. Včera, vo večerných hodinách sa všetky významné osobnosti slovenskej smotánky stretli na najväčšom plese na Slovensku – na Plese v opere. Pozvaných bolo 300 hostí.

Medzi hosťami sa objavila aj známa komička Eva Krámerová- Evelyn, ktorá tento rok moderovala známu televíznu šou Farma. Evelyn bola na tento ples pozvaná tento rok po prvýkrát a preto sa chcela predviesť v čo najlepšej róbe a vizáži. My môžeme skonštatovať, že sa jej to naozaj podarilo.

https://www.instagram.com/p/BrDX7VmBAfG/

Deň pred plesom na svojom Instagramovom profile Evelyn zverejnila video, v ktorom ukázala trochu z jej šiat na ples. Už vtedy jej fanúšikovania mohli vidieť, že zvolila jej obľúbenú ružovú farbu s trblietkami. Táto farba jej neskutočné svedčí.

Ako partnera na túto udalosť si Evelyn zvolila dlhoročného kamaráta, Milana Švingála. Milan je šikovný návrhár, tak sa nečudujeme, že si Evelyn nechala šaty ušiť práve u neho. Na sociálnych sieťach ste si mohli všimnúť, že Evelyn má od Milana viaceré kúsky oblečenia a je s nimi veľmi spokojná. Okrem toho, že je jej najlepší kamarát talentovaný návrhár, je aj skvelý vizážita, takže to mala Evelyn veľmi jednoduché a o jej krásny make-up sa postaral taktiež on.

 

 

 

 

https://www.instagram.com/p/BsjLuhcBCvj/

https://www.instagram.com/p/BsjQ6gXArBB/

zdroj: Instagram – evelynjefresh . / . milanwtf slovakwoman.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Skoro sme ju nespoznali: Evelyn bola prvýkrat na plese a zatienila aj najkrajšie slovenské celebrity”