Speváčka Karmen Pál-Baláž zo Superstar si pripravila novú pesničku Anjel, ktorá vás chytí za srdce. Toto bude hit

Mladá, krásna a nesmierne talentovaná speváčka Karmen Pál-Baláž, v týchto dňoch predstavila videoklip k novej piesni, ktorá nesie názov Anjel. Hudbu k textu, ktorý napísala Adriana Pusztová, mladá mamička z Popradu, vytvoril Adam Ďurica.

Spomínaná autorka textu ho napísala pre Adama, no on sa rozhodol, že k nemu zloží hudbu, no spevácku časť prenechá šarmantnej speváčke, so zvodným chrapľavým hlasom.

Karmen povedala: Adam ma oslovil na spoluprácu s piesňou Anjel cez vydavateľstvo Universlal Music. Na prvé počutie skladby som vedela, že idem do toho! Veľmi sa mi páčila. Som vďačná za to, že sa Adam so mnou skontaktoval a že je ochotný zaoberať sa mnou a mojím spevom, písať mi pesničky a pomáhať mi v hudobnej kariére.“

Ak sa vám zapáčila samotnú hudba a text piesne, určite sa pozrite na videoklip, ktorý zrežíroval Jakub Mahdal, šikovný český režisér. Oblečenie speváčky vo videoklipe naozaj pripomína anjela, pretože má oblečené krásne biele šaty a prechádza sa zasneženou krajinou. Ak sa pýtate, kde bol videoklip natočený, určite vás sklameme, pretože to na Slovensku nebolo. Nakrúcal sa v obci Bedřichov v Libereckom kraji.

Zveřejnil(a) Karmen Pál-Baláž dne Úterý 15. ledna 2019

„Jakub vymyslel, že natočíme k pesničke zimný zasnežený klip. Túžila som po tom mať klip k Anjelovi niekde vonku v prírode, tým pádom sa mi tá kombinácia veľmi pozdávala a prikývla som. Samotný priebeh natáčania nebol jednoduchý, lebo teploty v horách klesli na -7°C. No napriek tomu sme to zvládli a už vtedy som vedela, že sa za ten výsledok oplatí trošku obetovať,“  Karmen s úsmevom dodala.

zdroj: expres.sk