Také prekvapenie nečakal nikto: Bradley Cooper a Lady Gaga po prvýkrát zaspievali ich spoločný hit z filmu

Osadzony film

 

Počas koncertu v Las Vegas Lady Gaga pozvala na scénu Bradleyho Coopera, aby spoločne zaspievali hit „Shallow“, titulnú pieseň filmu Zrodila sa hviezda“. Pozrite si video!

Lady Gaga a Bradley Cooper naživo! Odkedy poznáme nominácie na Oscary a ukázalo sa, že „Shallow“ môže byť najlepšou filmovou piesňou, novinári aj producenti sú v napätí, či pieseň bude počas rozdávania cien zasievaná aj naživo. Je to viac než pravdepodobné, najmä preto, že tento duet mali možnosť diváci počuť naživo už na koncerte v Las Vegas.

Počas uplynulého víkendu sa v Las Vegas objavil aj Bradley Cooper. Americká speváčka využila túto šancu a zavolala herca / režiséra na scénu. Zaskočený 44-ročný fešák však zaspieval legendárnu pesničku ukážkovo. Keď sa videá z koncertu objavili na internete, sociálne siete šaleli. Vzťah medzi hercami bol preberaný z každej strany. Dôvod? Chémia medzi nimi. Gaga i Cooper hrajú zamilovaný pár a ich film chytil za srdcia milióny divákov. Ba čo viac, speváčka miluje v rozhovoroch hovoriť o práci s Bradleyem, ako aj o tom, že jej dal šancu. Obaja si vyslúžili za svoje výkony veľmi mnoho pochvál.

 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Také prekvapenie nečakal nikto: Bradley Cooper a Lady Gaga po prvýkrát zaspievali ich spoločný hit z filmu”
Verified by MonsterInsights