streda, 17 júla, 2024

Takto to vyzerá, keď rôzne znamenia zverokruhu vyjadrujú svoje pocity…

Niektorí kričia, mávnu rukou, sú rozhorčení, druhí mlčia, stláčajú čeľuste a tretí sa začnú hystericky smiať. Aj takto vyzerajú reakcie, akými ľudia reagujú na nepríjemné situácie a stres. To všetko však závisí nielen od ich charakteru ale aj na základe toho, akého sú znamenia.

Dnes vám prezradíme, ako znamenia zverokruhu dávajú najavo svoje emócie

 1. Baran

Svoje rozhorčenie vedia dať patrične najavo. V žiadnom prípade sa nebojí prejaviť svoje emócie a neskrýva ich ani pred ostatnými. Keď sa cíti zle, všetci okolo neho sa tak cítia. A naopak, ak mu je dobre, všetci okolo neho získavajú nemalú dávku pozitívnej energie.

 1. Býk

Býci sa v každej situácii snažia držať a neukázať na sebe žiadne emócie. Nie sú zvyknutí prejavovať svoje pocity na verejnosti, avšak ich pokoj sa okamžite zmení na niečo iné, ak sa stanú mimoriadne nečakané veci.

 1. Blíženci

Blíženci milujú, ak môžu preháňať, či už je to pozitívne alebo negatívne. Sú hlučne pobúrení a to aj v prípade, kedy sa len mierne nahnevajú a plačú v situáciách, kedy by mali pociťovať len bežný smútok. Verejnosť je ich publikum.

 1. Rak

Raci sú mimoriadne emocionálni ľudia. Rovnako však zápasia s tým, že sú pomerne dosť plachí. Dostávajú sa do rozpakov, ak majú niekomu hovoriť o tom, čo sa deje v ich duši. O tom sa môžu dozvedieť len ich najbližší. Na ostatných ľudí sa len zdvorilo usmejú.

 1. Lev

Ak sa Lev nahnevá, buďte si istý, že o tom budete vedieť vďaka ich nespútanému revu. nemajú zábranu plakať ani na verejnosti. Šťastného Leva je vidieť až na kilometer – zdobí ho úsmev na tvári. Vtedy je pripravený zdieľať svoju radosť s celým svetom.

 1. Panna

Hlavné výhody Panny – pokoj a sebaovládanie. Ich emócie by mali vyť vždy pod kontrolou. V prípade, že si radosť a šťastie zvykli skrývať, dokážu ich nahradiť pohŕdaním a znechutením.

 1. Váhy

Váhy sa vedia pretvarovať. Usmievajú sa, hoci pociťujú smútok. Prečo iných zaťažovať svojimi problémami? Neverte ich emóciám – s radosťou vás dokážu pozdraviť a súčasne v sebe dusia nemalú dávku pohŕdavosti.

 1. Škorpión

Obľúbenou záľubou Škorpiónov je nariekanie, plač a sťažovanie sa. A čo je najdôležitejšie, musia to robiť nahlas! S radosťou na vás vyšplechnú svoju negatívnu energiu a práve týmto spôsobom ukazujú to, ako sa vedia baviť. Ich skutočné pocity sú však ukryté hlboko v duši.

 1. Strelec

Pocity strelca môžete vidieť napísané na ich čele. Toho, kto sa im nepáči, obdarujú svojim vychýreným sarkazmom a zlými vtipmi. Strelec vyjadruje nespokojnosť nahlas (rovnako ako aj radosť) – nahlas a jasne, nie je výnimkou, že použijú aj obscénnejší druh vyjadrovania.

 1. Kozorožec

Predstavitelia tohto znamenia dokážu svoje emócie skrývať pomerne šikovne. Z výrazov ich tváre nemožno pochopiť čo cítia, či je to radosť alebo hnev. Je pre nich ťažké, aby sa uvoľnili a dali priestor svojím pocitom. Dokonca aj ich blízki sú len zriedkakedy svedkami toho, ako si pri nich otvárajú svoje srdce. Ak sa tak predsa len stane, je to pre nich obrovská česť.

 1. Vodnár

Vodnár berie ohľad na nervy iných. Na verejnosti ukazujú len 1/10 svojich emócií. Hoci v sebe skrývajú nespočetné množstvo pocitov a problémov, len máločo dokážu ukázať aj navonok. Vodnára môžno priviesť k čistej vode, no len vtedy, ak ju pije s alkoholom.

 1. Ryby

Ryby môžu byť dlho a tvrdohlavo tiché. Výbuch nastane vtedy, keď sa ich niečo skutočne dotkne. V takýchto prípadoch môžu plakať, kričať od nadšenia alebo nahnevane revať. Zvyčajne sa však držia na uzde.

Zaujal Vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Ďakujeme 🙂

Najnovšie

11 dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť svojim hovienkam – Ak je prasknuté, je to kvôli tomuto

V snahe o dobré zdravie často prehliadame jedinečné spôsoby,...

Kňaz povedal, čo rád robí vo voľnom čase. Objavila sa kritika

Voľný čas je luxus, ktorý chce každý z nás...

Super knihy na júlové čítanie od Grady

NOC V PARÍŽISandy BakerAko dlho sa dá utekať pred láskou?   Cat...

Prečítaj si aj

11 dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť svojim hovienkam – Ak je prasknuté, je to kvôli tomuto

V snahe o dobré zdravie často prehliadame jedinečné spôsoby,...

Kňaz povedal, čo rád robí vo voľnom čase. Objavila sa kritika

Voľný čas je luxus, ktorý chce každý z nás...

Super knihy na júlové čítanie od Grady

NOC V PARÍŽISandy BakerAko dlho sa dá utekať pred láskou?   Cat...

Baba Wanga predpovedala, čo nás čaká v roku 2025. Toho sa každý bál

Baba Wanga, slávna bulharská jasnovidka, po sebe zanechala množstvo...
Romana
Romana
Volám sa Romana a som redaktorkou pre portál Mysmezeny.sk Medzi moje obľúbené témy patrí história, vzťahy a náboženstvo 🙏

Dievčatko sa narodilo s „obrovskou hlavou“, ktorá stále rastie – po 30 rokoch sú lekári ohromení

Na Zemi sú miliardy ľudí a každý z nás je úplne jedinečný.Máme jedinečný vzhľad a osobnosť, nehovoriac o našej úplne jedinečnej rodine, ktorá je...

11 dôvodov, prečo by ste mali venovať pozornosť svojim hovienkam – Ak je prasknuté, je to kvôli tomuto

V snahe o dobré zdravie často prehliadame jedinečné spôsoby, ktorými nám telo oznamuje dôležité informácie. Jedným z takýchto prehliadaných aspektov sú naše výkaly. Zvyčajne...

Kňaz povedal, čo rád robí vo voľnom čase. Objavila sa kritika

Voľný čas je luxus, ktorý chce každý z nás stráviť venovaním sa svojim vášňam, oddychom alebo rozvojom záujmov. Túto univerzálnu pravdu potvrdzujú aj životy...
Verified by MonsterInsights