Takto vyzerá 10 najatraktívnejších mužov roku 2018. Na prvom mieste je muž o ktorom by ste to ani nepovedali

Na internete sa nachádza zoznam 100 najatraktívnejších mužov z roku 2018, ktorý je skutočne objektívny: boli vybraní používateľmi sociálnych sieti, nie špeciálnej poroty. Najskôr si každý zvolil kandidáta a potom sa hlasovalo a výber účastníkov. Niektorí z týchto mužov sa dostali aj na nasledujúci zoznam 10 najatraktívnejších mužov za predchádzajúci rok 2018.

10.miesto – Michael B. Jordan, herec

https://www.instagram.com/p/Bn9C_FnAheI/?utm_source=ig_embed

Michael B. Jordan sa stal slávnym vďaka jeho úlohe vo filme Fruitvale Station a Creed. Na to, aby sa z neho mohol stať filmový boxer, musel každý deň tráviť tréningami a konzumáciou zdravých jedál. Peniaze, ktoré si zarobil, minul na obrovskú rezidenciu, kde teraz žije so svojimi rodičmi.

9.miesto – Çağatay Ulusoy, model a herec

Jeho rodiča pochádzajú z Bulharska a Bosny. To vysvetľuje jeho nezvyčajný vzhľad. Počas školských čias hrával profesionálne basketbal, no jeho priatelia mu navrhli, aby začal chodiť na hodiny herectva. V súčasnosti je jedným z najpopulárnejších hercov v Turecku.

8.miesto – Henry Cavill, herec

Henry Cavill bol považovaný za jedného z najväčších smoliarov Hollywoodu, keďže jeho role dostali vždy iní herci. To bolo až do okamihu, kedy si zahral vo filme Batman vs. Superman: Úsvit spravodlivosti. Teraz už patrí medzi najobsadzovanejších hercov filmového priemyslu. Okrem iného je známym ochrancom práv zvierat a ovláda 4 jazyky.

7.miesto – William Levy, herec

Tento herec sa už v minulosti na podobných zoznamoch objavil niekoľkokrát. Teraz je však v prvej 10-tke. Baseball pomohol kedysi chudobnému prisťahovalcovi z kolumbijskej dediny stať sa slávnym hercom. Najskôr získal štipendium a dokázal si ušetriť dostatok peňazí aj na hodiny herectva. Ľudia ho začali registrovať najmä po jeho účinkovaní v tanečnej show Dancing With the Stars.

6.miesto – Toni Mahfud, model

Nemecký občan so sýrskymi predkami je zaujímavý nielen kvôli svojej atraktivite: začínal ako talentovaný fotograf a umelec, ktorý svoju prácu uverejňoval na sociálnych sieťach, vďaka čomu si pritiahol nemalé množstvo fanúšikov. V súčasnosti s ním pracujú celosvetovo známe značky a na sociálnej sieti Instagram má viac ako 3,5 milióna sledovateľov.

5.miesto – Marlon Teixeira, model

Model z Brazílie sa považuje za lenivého chlapíka, ktorý surfovanie miluje viac ako čokoľvek na svete. Keď mal len 16 rokov, jeho babička ho predstavila svojej kamarátke vlastniacej modelingovú agentúru, po čom sa začal objavovať na módnych prehliadkach. V roku 2008 sa prvýkrát objavil na fashion show v romantickom Paríži.

4.miesto – Maxi Iglesias, herec

Ešte predtým, ako sa stal známym hercom, sa venoval práci DJ a z času na čas dostával menšie úlohy vo filmoch. Jeho sláva vyšla na povrch po tom, čo sa objavil v televíznom programe Física o Química. Raz povedal, že jeho snom je účinkovať vo filme s jeho idolom, Javierom Bardemom.

3.miesto – Jamie Dornan, herec

Jamie Dornan sa narodil v írskom mestečku Holywood. Kto by si len pomyslel, že o pár desaťročí bude hviezdiť v americkom Hollywoode a mať tisícky fanúšikov vďaka filmu Fifty Shades of Grey? Stojí za to poznamenať, že svoju bradu ma mimoriadne rád, no kvôli role v tomto filme súhlasil s tým, že si ju oholí.

2.miesto – Zayn Malik, spevák

Rodičia toho britského speváka pochádzajú z Pakistanu. V rannom detstve, rád rapoval a robil beatbox. Keď mal 17 rokov, jeho matka ho prihlásila do speváckej súťaže X-Factor, čím sa naštartovala jeho hudobná kariéra – najskôr ako člen chlapčenskej skupiny One Direction, potom ako sólo spevák. V roku 2017 sa mu podarilo nahrať pesničku Dusk Till Down spolu so svetoznámou speváčkou Siou.

1.miesto Kim Taehyung, spevák

Na prvom mieste je tento juhokórejský spevák, ktorý vyzerá ako anjel. Kim Taehyung, ktorý je viac známy pod menom V. Taehyung má rád vystrájanie na pódiu a nikdy neskrýva svoje pocity. Možno aj to je dôvod, prečo má po svete tak veľa fanúšikov.

Súhlasíte s výberom väčšiny? Ak si myslíte, že sa na niekoho zabudlo, alebo by ste len chceli navrhnúť svojho vlastného kandidáta, napíšte nám o tom v komentároch!

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto vyzerá 10 najatraktívnejších mužov roku 2018. Na prvom mieste je muž o ktorom by ste to ani nepovedali”