Toto sú znamenia zverokruhu, ktoré sa neustále ospravedlňujú a odpúšťajú

Pomocou astrológie je možné predpovedať, ako sa budú vaši priatelia správať v tej či onej situácii. Hoci sa astrológia považuje za akési pseudopresvedčenie, nemožno poprieť jej presné pozorovania každého zo znamení zverokruhu.

Medzi nimi sú aj také, ktoré jednoducho nevedia povedať „nie“ a začnú si vymýšľať výhovorky. Možno je to v dôsledku povedomej túžby byť bez záväzkov, alebo ide o vnútornú potrebu hodiť zodpovednosť na niekoho či niečo iné.

Človek, ktorý nedodržiava sľuby, sa pokúša nájsť iné príčiny, len aby neklesol v očiach toho, komu sa ospravedlňuje.

Tu je 6 predstaviteľov znamení, ktoré sa s veľkou obľubou ospravedlňujú…

  1. Váhy (22.september – 22.október)

Veľký klamár – kráľ výhovoriek a trikov. Váhy nedokážu zvládať svoju dualitu. Potreba výberu ich ponára do stavu tranzu. Neochota vyberať, no zároveň túžba vyzerať dobre v očiach druhých, naučila Váhy, aby sa ospravedlnili či vyhovorili tak presvedčivo, že sa to u nich stala forma akéhosi umenia.

  1. Býk (20.apríl – 20.máj)

Nevediac prečo, no Býk, veľmi čestné a charizmatické znamenie, má tendenciu ospravedlňovať sa za všetko, či už je to zlé alebo dobré. Určitý čas im trvá, aby nabrali odvahu a vymysleli si ospravedlnenie za všetky svoje činy, no Býci sú v tejto oblasti hotoví majstri.

  1. Škorpión (23.október – 21.november)

Keď sa Škorpión snaží ospravedlniť, je už zvyčajne príliš neskoro, navyše, pripravená výhovorka je mierne nemiestna. Jeho lož vám doslova udrie do očí, no on to dokáže povedať tak, že jej aj vy sami uveríte. A ako je pravidlom, Škorpiónovi sa vždy všetko dopustí.

  1. Kozorožec (22.december – 19. január)

Tí, ktorí sa narodili pod týmto znamením, chcú byť ľuďmi svojho slova. Chcú byť úprimní a zodpovední. V prípade, že porušia svoje slovo, hrozne sa hanbia. Preto sa začnú ospravedlňovať tak aktívne, že to niekedy začne vyzerať ako napadnutie.

  1. Blíženci (21.mája – 20.jún)

Po analýze akejkoľvek existujúcej situácie si Blíženci zvážia všetky svoje možnosti ešte pred tým, ako niečo urobia. To znamená, že ak sa im niečo nepáči, nedajú to hneď najavo. Začnú sa ospravedlňovať divným trochu dramatickým spôsobom. Vďaka svojej vynaliezavosti nachádzajú mnoho chytrých výhovoriek, len aby vyzerali ako svätuškári.

  1. Panna (23.august – 22. september)

Pokus o ospravedlnenie zo strany Panny je prinajmenšom originálne – neospravedlňujú sa len tak. Svoje klamstvo buď úplne „zmrazia“ alebo prenesú zodpovednosť na vás. Ľudia narodení v tomto znamení sú skúsení klamári – zaklamú dokonca aj vtedy, keď vám hľadia priamo do očí. Pri Pannách budete vždy ten, kto je na vine.

Či sa to zhoduje s realitou, to už musíte posúdiť len vy!

zdroj: Tango.