Video: Opitý muž v Ružomberku s 3 promile ničil všetko, čo mu prišlo do cesty

Asi neprejde deň, kedy sa z médií nedozvieme, že niekto si opäť sadol opitý za volant. Čo vedie týchto ľudí k tomu, aby riskovali, že niekoho zrania alebo v tom horšom prípade zabijú nevieme. Zdá sa, že tresty sú pre nich veľmi nízke, keď takto hazardujú so životmi.

Polícia na svojom facebooku zverejnila jazdu 43-ročného Slováka, ktorý si v Ružomberku sadol s  3 – promile za volant. Väčšina ľudí s takým množstvom alkoholu ledva chodí, on si trúfol na jazdu. A nedopadlo to dobre. Hneď ako sadol do auta, začal narážať do ďalších áut a dokonca prešiel aj do protismeru. Našťastie si to odniesli len plechy. Nechceme si predstaviť, čo by sa stalo, ak by sa dostal niekde do centra kde je viac ľudí…

 

Takto jazdí opitý vodič

AUTENTICKÉ VIDEO: TAKTO JAZDÍ VODIČ S 3 PROMILE V KRVI43 ročný vodič Seatu nafúkal necelé 3 promile. Môžete si pozrieť časť jeho jazdy na videu v Ružomberku.Za pár minút stihol:- naraziť 2 zaparkovaných áut- zachytiť oproti idúce vozidlo- naraziť do zadnej časti vozidla, ktoré bolo odhodené do ďalšiehoPolícia prípad vyšetruje a verí v spravodlivé potrestanie nezodpovedného vodiča.

Zveřejnil(a) Polícia Slovenskej republiky dne Pátek 4. ledna 2019