VIDEO: V Košiciach sa organizujú brutálne bitky medzi mladými vo veku 12 až 15 rokov. Na situáciu stihli zareagovať aj Plačková a speváčka Aless

Ak ste si mysleli, že organizované bitky sa odohrávajú akurát v akčných filmoch a vo svete ste na omyle. Toto video je toho dôkazom, že na východe Slovenska k niečomu takému dochádza. Smutné na tom je, že sa do toho zapájajú deti na základných školách. Na internete sa objavilo brutálne video z Košíc, kde sa medzi sebou bijú dve mladé ženy z Košíc.

 

Všetci mladí ľudia si tento čin samozrejme natáčajú na telefón a nerozumejú, aké to môže mať pre ne následky. Podľa portálu refresher.sk , ide o organizované bitky pri ktorých mali deti nakreslený aj tzv. vyraďovací pavúk a počas jedného zápasu sa do seba pustilo jedno 12-ročné dievča proti viacerým 15-ročným dievčatám.

Ak ste sa chceli účastníť bitky museli ste aj dokonca zaplatiť akési vstupné v hodnote 20 eur. K tejto situácií sa aj vyjadrilo na Instagrame niekoľko známych žien ako Zuzka Plačková, speváčka Aless či Youtuberka Betka. Posledná menovaná údajne pozná mená, ktorí sú za to zodpovední a ich identita poputuje na Políciú. Podobné správanie je neakceptovateľné a je zarážajúce, že sa nebáli, že ich niekto odhalí alebo sa niekomu niečo stane.

 

vyjadrenie Betky

vyjadrenie od Zuzky Plačkovovej

 

vyjadrenie od Aless

 

 

zdroj: refresher.sk