Z malej dcéry nebohého herca Paula Walkera vyrástla krásna žena. Pozrite sa na túto šarmantnú mladú ženu

Každá dcéra by mala mať tak skvelého otca ako mala Meadow, dcéra Paula Walkera, amerického herca. Slávnym sa stal vďaka úlohe vo filme Varsity Blues z roku 1999 a hlavne ako Brian O’Connor vo filmovej sérii Rýchlo a zbesilo. Vzťah medzi otcom a dcérou je veľmi dôležitý pre každú ženu a preto by sa mal budovať s veľkou láskou.

https://www.instagram.com/p/BZCF29zFM0E/

Už od narodenia svojej dcéry bol na tú svoju Paul veľmi hrdý a vždy o nej hovoril ako o svojej najlepšej priateľke a najkrajšej dcérke pod slnkom. Meadow ho milovala, no ked‘ dovŕšila 15. rok života, Paul opustil tento svet a to bola pre ňu obrovská rana. Všetky trápenia však musela prekonať a dnes je jasné, že po svojom otcovi zdelila všetku krásu.

 

Od smrti jej otca prešli 3 roky a nedávno oslávila svoje 18. narodeniny. Už zopár rokov ju sledujú tisícky ľudí na sociálnych sieťach a milujú jej fotografie, pretože na každej jednej vyzerá naozaj skvelo. Dostala už viaceré modelingové ponuky, no zatiaľ ich odmieta. Meadow nepatrí medzi celebritné deti, ktoré chodia po večierkoch a opíjajú sa, patrí medzi tú hŕstku mladých, ktorí sa správajú veľmi rozumne. Táto sympatická mladá žena veľa cestuje, vzdeláva sa a snaží sa prežiť čo najviac skvelých dobrodružstiev.

zdeoj: dailymail.co.uk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Z malej dcéry nebohého herca Paula Walkera vyrástla krásna žena. Pozrite sa na túto šarmantnú mladú ženu”