7 hodín ročne strávia muži na toaletách, len aby sa skryli pred rodinou

Často počujete, ako sa ľudia sťažujú, že nemajú na seba dostatok času. Zdá sa, že toto neplatí pre mužov, ktorí strávia sedem hodín skrývaním sa na toalete.

Výskumníci si vypočuli 1 000 ľudí, medzi ktorými našli „naštvaných“ partnerov, ktorí sa vyhýbajú deťom, starostiam a každú príležitosť využívajú na to, aby mohli sedieť pri svojom smartfóne. Toto je dôvod, prečo sa z času na čas pred všetkými skrývajú.

Vedci zistili, že celkovo strávia sedem hodín ročne zamknutí na toalete, pričom ju ani nepoužívajú.

Spolu s túžbou byť niekde, kde je ticho, tretina britských mužov pripustila, že takto sa schovávajú, keď im ich druhá polovička niečo „vyčíta“, alebo keď sa len chcú skryť pred deťmi.

Ďalšie dôležité dôvody: vyhýbali sa domácim prácam alebo sa len chceli hrať na telefóne.

Štúdie, ktoré boli vyžiadané odborníkmi na toalety Pebble Grey zistili, že 1 z 10 návštev toalety musí niekto prerušiť!

Hovorca spoločnosti objasnil:

„Všetci potrebujeme trochu času na to, aby sme zhodnotili výsledky nášho dňa alebo si len tak odpočinuli. A toaleta sa zdá byť dokonalým miestom – je to svätyňa, kde sa môžeme odrezať od vonkajšieho sveta, aj keď len dočasne. “

45% respondentov uviedlo, že ukradnúť si trochu času pre seba je večný boj a štvrtina hovorí, že ich partner si necení, koľko toho musia robiť bez nich.

25% mužov povedalo, že utekajú na toaletu, aby mohli premýšľať. A čo je ešte smutnejšie, 23% opisuje svoju toaletu ako malé útočisko – ich „bezpečné miesto“.

Dámy, je čas, aby ste si aj vy vedeli nájsť svoje vlastné miestečko ticha a pokoja!

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “7 hodín ročne strávia muži na toaletách, len aby sa skryli pred rodinou”