Čoskoro na oblohe uvidíme obrovský spln. Toto je vaša šanca rozlúčiť sa s negatívnymi myšlienkami

Mesiac sa rýchlo pohybuje cez lunárny cyklus a spln je už za dverami! Ste pripravení na túto vzrušujúcu a kontroverznú energiu?

Spomínaný spln nastane 19.februára. Možno aj vy patríte k ľuďom, ktorí chcú vedieť, čo by mali očakávať či aké sú charakteristické znaky tohto vesmírneho javu.

https://www.instagram.com/p/Bt4ekrFl-0X/

Ukázalo sa, že tento spln bude skutočne zvláštny!

Februárový spln otvára druhú sériu 3 splnov, ktoré sa uskutočňujú 21. januára, 19. februára a 21. marca 2019.

Nielenže to bude najväčší Mesiac tohto roka, ale taktiež bude sprevádzaný najjasnejšou hviezdou v súhvezdí Leva – Regulus.

Tak môžeme s istotou povedať, že noc bude dostatočne osvetlená!

Ako sa nazýva?

Tento spln má svoje pomenovanie, rovnako ako všetky iné splny. V dávnych časoch bol Mesiac pomenúvaný podľa mesiacov, aby sledovali zmenu ročných období.

Európania a indické kmene im dali mená podľa ročných období. Preto je vhodné nazývať tento spln zasnežený. Má však aj ďalšie mená: Hladný Mesiac, Búrlivý Mesiac a Počestný Mesiac.

 

Aké zmeny možno očakávať v živote?

Tento snehový Mesiac začne vychádzať v znamení Panna a podľa astrológov vytvorí dokonalý okamih pre sebavyjadrenie.

Teraz je čas nabrať odvahu a povedať zbohom všetkým negatívnym veciam, ktoré vás prenasledujú. Pochopte svoj život a zistite, čo vám najviac bráni a nedovoľuje nájsť vytúžené šťastie.

Okrem toho očakávajte dobrodružstvo! Regulus v spojení s Marsom a Uránom prebudí vo vás ducha rebela a nabáda vás svojou energiou a silou k zmenám.

Majte však na pamäti, že počas tohto obdobia vás vyvedie z miery takmer čokoľvek. Nemajte však obavy, prejde to rýchlo.

Taktiež sa u vás môže vyskytnúť neprimeraný stres, pretože máme tendenciu klásť na seba úlohy, len aby sme splnili nerealistické očakávania.

Väčšiu pozornosť kladieme na maličkosti a starosti, ktoré nás znepokojujú. Urobte krok späť, v prípade potreby si urobte prestávku a uistite sa, že sa tým nenecháte pohltiť.

Tento spln prinesie veľa zaujímavých možností. Udržujte pokoj a všetko bude v poriadku!

Ste pripravení?