Čoskoro na oblohe uvidíme obrovský spln. Toto je vaša šanca rozlúčiť sa s negatívnymi myšlienkami

Mesiac sa rýchlo pohybuje cez lunárny cyklus a spln je už za dverami! Ste pripravení na túto vzrušujúcu a kontroverznú energiu?

Spomínaný spln nastane 19.februára. Možno aj vy patríte k ľuďom, ktorí chcú vedieť, čo by mali očakávať či aké sú charakteristické znaky tohto vesmírneho javu.

https://www.instagram.com/p/Bt4ekrFl-0X/

Ukázalo sa, že tento spln bude skutočne zvláštny!

Februárový spln otvára druhú sériu 3 splnov, ktoré sa uskutočňujú 21. januára, 19. februára a 21. marca 2019.

Nielenže to bude najväčší Mesiac tohto roka, ale taktiež bude sprevádzaný najjasnejšou hviezdou v súhvezdí Leva – Regulus.

Tak môžeme s istotou povedať, že noc bude dostatočne osvetlená!

Ako sa nazýva?

Tento spln má svoje pomenovanie, rovnako ako všetky iné splny. V dávnych časoch bol Mesiac pomenúvaný podľa mesiacov, aby sledovali zmenu ročných období.

Európania a indické kmene im dali mená podľa ročných období. Preto je vhodné nazývať tento spln zasnežený. Má však aj ďalšie mená: Hladný Mesiac, Búrlivý Mesiac a Počestný Mesiac.

 

Aké zmeny možno očakávať v živote?

Tento snehový Mesiac začne vychádzať v znamení Panna a podľa astrológov vytvorí dokonalý okamih pre sebavyjadrenie.

Teraz je čas nabrať odvahu a povedať zbohom všetkým negatívnym veciam, ktoré vás prenasledujú. Pochopte svoj život a zistite, čo vám najviac bráni a nedovoľuje nájsť vytúžené šťastie.

Okrem toho očakávajte dobrodružstvo! Regulus v spojení s Marsom a Uránom prebudí vo vás ducha rebela a nabáda vás svojou energiou a silou k zmenám.

Majte však na pamäti, že počas tohto obdobia vás vyvedie z miery takmer čokoľvek. Nemajte však obavy, prejde to rýchlo.

Taktiež sa u vás môže vyskytnúť neprimeraný stres, pretože máme tendenciu klásť na seba úlohy, len aby sme splnili nerealistické očakávania.

Väčšiu pozornosť kladieme na maličkosti a starosti, ktoré nás znepokojujú. Urobte krok späť, v prípade potreby si urobte prestávku a uistite sa, že sa tým nenecháte pohltiť.

Tento spln prinesie veľa zaujímavých možností. Udržujte pokoj a všetko bude v poriadku!

Ste pripravení?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Čoskoro na oblohe uvidíme obrovský spln. Toto je vaša šanca rozlúčiť sa s negatívnymi myšlienkami”