Dcéra známeho rapera Eminema vyrástla do krásy. Na sociálnych sieťach ju ľudia milujú.

Marshall Bruce Mathers III, známy pod svojim umeleckým menom Eminem, je jeden z najznámejších amerických raperov a producentov. Tento známy raper s blond vlasmi tvrdí, že jeho najväčší životný úspech je jeho dcéra Hailie, ktorá vyrástla do krásy.

Hailie Jade Mathers Scott, jeho dcéru, ľudia poznajú najmä z jeho vynikajcej piesne Hailie’s Song, ktorá bola vydaná v roku 2002. Túto pieseň naspieval v dňoch svojej najväčšej slávy.

Kimberlay Ann Scott, v tom čase spevákova partnerka je na svoju dcéru taktiež pyšná, no to o svojom vzťahu s Eminemom však povedať nemôže. Ich vzťah si prešiel rôznymi škandálmi a aférami, drogovou závislosľou, alkoholom a dokonca aj o pokusom o samovraždu.

Po týchto škandáloch sa dvojica rozviedla, no neskôr k sebe pocítili opäť neprekonateľnú lásku a tak sa dali opäť dokopy. Po pár rokoch však prišla kríza, ktorá ich rozdelila už navždy.

Zdroj: Instagram

Ich vtedy malú dcérku však ich búrlivý vzťah nešťastie vyformoval do krásne, inteligentnej a cieľovedomej mladej ženy. Počas svojich prvých rokov v školskom prostredí sa začala venovať volejbalu, v ktorom naozaj vynikala. Neskôr bola členkou školskej rady a momentálne študuje psychológiu na jednej z najlepších vysokých škôr v Amerike.

Zdroj: Instagram

Hailie doposiaľ dostala viac než jednu modelingovú ponuku, no tie však všetky odmietla. Bola by rada, keby sa jej naskytla príležitosť v kozmetickom priemysle, pretože to je to, čo ju naozaj baví.

Yes my pants match my closet & yes Lottie’s entitled to photobomb on puppy day

No Description

Hailie má na sociálnych siaťach viac ako milión fanúšikov a tak nie je vylúčené, že si začne budovať kariéru práve tam.

welcome to the family Wolf 🐾

No Description

great food, peach bellinis, city views, & a beautiful boat

No Description

instagram vs. reality

No Description

Couldn’t have asked for a better 21st birthday celebration (or a better guy to have by my side)

No Description

zdroj: mirror.co.uk