Koľko stojí tréning s Dominikou Cibulkovou? Z tej sumy odpadnete. Pripravte si poriadny balík peňazí

Aj keď je naša tenisová jednotka mimoriadne populárna, aj ona čelí kritike. V poslednej dobe je jej však v médiách nejako veľa. Ľudí provokuje najmä luxusnými dovolenkami a drahými kúskami ako napríklad kožuchmi zo zvierat.

Ako úspešná športovkyňa chce na Slovensku rozvíjať talent mladých tenistov a posúvať svoje zručnosti a vedomosti aj ďalšej generácií. Nedávno predstavila spoluprácu s LOVE 4 TENNIS – Dominika Cibulkova Academy. Na oficiálnej stránke akadémie píše:

„Vždy som snívala mať vlastnú akadémiu, aby som pomohla mladým talentom naplniť svoje sny, tak ako sa to podarilo mne. Preto sa nesmierne teším na spoluprácu s najlepšou tenisovou akadémiou na Slovensku, s Love 4 Tennis Academy z Bratislavy.Tvrdá práca a stopercentná odhodlanosť kráčať za vytýčeným cieľom stáli za mojimi úspechmi počas mojej celej doterajšej kariéry. Práve toto spolu s mojimi skúsenosťami by som Vám chcela odovzdať ďalej. Je mi potešením Vám predstaviť  novú akadémiu „Love 4 Tennis – Dominika Cibulkova Academy.“

 

Na výber je ročný Tréningový program s Dominikou, za ktorý zaplatíte 44-tisíc €. Zahŕňa individuálne tréningy s Dominikou,  plánovanie turnajov, či komplený dohľad nad celým tréningovým procesom. Inou variantou je Tenisový kemp s našou hviezdou, ktorý vás týždenne vyjde na 1 000€.

Akadémia poskytuje aj profesionálne programy, no tie sú už bez spolupráce s Dominikou. Ich cena sa pohybuje v rozmedzí od 16 tisíc do 30 tisíc € ročne. Za kvalitu sa však platí. Ba čo viac, tenis je naozaj nákladný šport. A ak má byť pod dohľadom svetovej tenistky, sú na mieste aj požadované sumy.

Tréningový program vedený Dominikou Cibulkovou

Tenisový kemp s Dominikou Cibulkovou

Cenník profesionálnych programov (bez Dominiky)

Cenník detských tréningov

Zdroj/Foto: love4tennis.com, Instagram/domicibulkova / funmagazin.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Koľko stojí tréning s Dominikou Cibulkovou? Z tej sumy odpadnete. Pripravte si poriadny balík peňazí”