Koľko stojí tréning s Dominikou Cibulkovou? Z tej sumy odpadnete. Pripravte si poriadny balík peňazí

Aj keď je naša tenisová jednotka mimoriadne populárna, aj ona čelí kritike. V poslednej dobe je jej však v médiách nejako veľa. Ľudí provokuje najmä luxusnými dovolenkami a drahými kúskami ako napríklad kožuchmi zo zvierat.

Ako úspešná športovkyňa chce na Slovensku rozvíjať talent mladých tenistov a posúvať svoje zručnosti a vedomosti aj ďalšej generácií. Nedávno predstavila spoluprácu s LOVE 4 TENNIS – Dominika Cibulkova Academy. Na oficiálnej stránke akadémie píše:

„Vždy som snívala mať vlastnú akadémiu, aby som pomohla mladým talentom naplniť svoje sny, tak ako sa to podarilo mne. Preto sa nesmierne teším na spoluprácu s najlepšou tenisovou akadémiou na Slovensku, s Love 4 Tennis Academy z Bratislavy.Tvrdá práca a stopercentná odhodlanosť kráčať za vytýčeným cieľom stáli za mojimi úspechmi počas mojej celej doterajšej kariéry. Práve toto spolu s mojimi skúsenosťami by som Vám chcela odovzdať ďalej. Je mi potešením Vám predstaviť  novú akadémiu „Love 4 Tennis – Dominika Cibulkova Academy.“

 

Na výber je ročný Tréningový program s Dominikou, za ktorý zaplatíte 44-tisíc €. Zahŕňa individuálne tréningy s Dominikou,  plánovanie turnajov, či komplený dohľad nad celým tréningovým procesom. Inou variantou je Tenisový kemp s našou hviezdou, ktorý vás týždenne vyjde na 1 000€.

Akadémia poskytuje aj profesionálne programy, no tie sú už bez spolupráce s Dominikou. Ich cena sa pohybuje v rozmedzí od 16 tisíc do 30 tisíc € ročne. Za kvalitu sa však platí. Ba čo viac, tenis je naozaj nákladný šport. A ak má byť pod dohľadom svetovej tenistky, sú na mieste aj požadované sumy.

Tréningový program vedený Dominikou Cibulkovou

Tenisový kemp s Dominikou Cibulkovou

Cenník profesionálnych programov (bez Dominiky)

Cenník detských tréningov

Zdroj/Foto: love4tennis.com, Instagram/domicibulkova / funmagazin.sk