Modelingová agentúra zamestnáva len ľudí starších ako 45 rokov

Moderná spoločnosť má strach zo staroby. Niektoré ženy sú kvôli viditeľnejším príznakom staroby ochotné urobiť čokoľvek.

Zatiaľ čo sa so znechutením pozerajú na mimické vrásky okolo očí (ktoré sú neviditeľné pre všetkých, okrem nich), v jednej z ruských agentúr usporadúva fotenie pre ženy vo veku nad 45 rokov.

Táto agentúra sa nazýva „Alduška“. Priemerný vek modelov a modeliek je 65 rokov, najstarší z nich má 85. Je tu aj jeden muž, ktorý má 45 rokov. Zakladateľom kreatívnej agentúry je fotograf Igor Gavar.

Ich fotografie sú na trhu s módou mimoriadne žiadané – sú súčasťou fotenia do katalógov s oblečením a často sa objavia v rôznych reklamných kampaniach.

Ako vidíte, dnes sú v móde ženy plnších tvarov, ľudia s vitiligo či mozgovou obrnou … a mladé dámy. No nasledujúce fotografie stoja za vašu pozornosť!

Páči sa vám tento výber?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Modelingová agentúra zamestnáva len ľudí starších ako 45 rokov”