Speváčka Tina odhalila svoje exotické korene: Jej sestra jej akoby z oka vypadla

Aj známa speváčka Tina, bola donedávna celebritou, ktorá svoje súkromie strážila ako oko v hlave a neprezradila o sebe takmer nič. Prednedávnom však prišiel zlom, po ktorom je na sociálnych sieťach aktívna viac než predtým.

Raz za čas zverejňuje videá a fotografie svojej krásnej milujúcej rodiny a ich bežneho života. Minulý rok dokonca zverejnila fotografie svojej mamky, čo neurobila ešte nikdy pred tým. K fotografii taktiež napísala, že jej mamka je nádherný dobráčisko.

Ako dôkaz, že všetci členovia rodiny majú rovnaké črty, si môžete všimnúť aj na fotografii zvyšnej časti jej rodiny. Výzor a črty krásnej speváčky sa dokonale zhoduje s výzorom jej sestry. Aj ked‘ na fotografii nie je Tinin malý syn Leo, určite si všimnite takmer identickú podobu jej syna s jej bratom Robom.

 

Jej krásne detičky 🙂

 

zdroj:topky.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Speváčka Tina odhalila svoje exotické korene: Jej sestra jej akoby z oka vypadla”