Žena, ktorá je 10 rokov v kóme porodila zdravé dieťa. Niekto ju znásilnil

Na svete sa rok čo rok stávajú bizardnejšie prípady, ktré sú pre normálne zmýšľajúcich ľudí naozaj nepochopiteľné. Podobný prípad sa stal koncom minulého roka aj v Haciende HealthCare v americkom štáte Arizona. 

Tam došlo k znásilneniu ženy v kóme a nie len to, táto žena dokonca dokázala bez vedomia ošetrovateľov a lekárov vynosiť a porodiť zdravé dieťa.

Žena je v tomto zdravotnícom zariadení už 10 rokov, pretože pred 14 rokmi upadla do vegetatívneho stavu, čo znamená, že je v kóme a jej životné funkcie fungujú, no nemá vlastné vedomie a tak si neuvedomuje, čo sa deje okolo nej. Je naozaj hrozné, že také niečo sa deje za dverami zariadení, kde by sa mali pacientom pomáhať.

V jeden deň pacientka v bezvedomí zrejme pociťovala bolesti a tak vydávala zvláštne zvuky. Ked‘ k nej prišli ošetrovatelia, tak zistili, že pacientka rodí a ostali naozaj zhrození. Samozrejme, dieťa jej pomohli priviesť na svet. Jej rodinní príslušníci po oznámení správy ostali zhrození a na zdravotnícke zariadenie podali žalobu.

Rodina a taktiež aj verejnosť neveria, že si pracovníci zariadenia za 12 mesiacov nevšimli zmeny ne ženinom tele. Je jasné, že žena prestala mať menštruáciu, tak ako je možné, že si to človek, ktorý ju prebaľoval a umýval celých 9 mesiacov nevšimol?!

Polícia tento prípad začala veľmi seriózne vyšetrovať. Všetkym podozrivým ošetrovateľom zobrali vzorky DNA a tento test jasne ukázal, kto je otcom dieťaťa. Podľa výsledkov ženu znásilnil 36-ročný Nathan Sutherlanda. O dieťatko sa momentálne starajú rodinný príslušníci.

Páchateľa tohoto zločinu si môžete pozrieť tu:

Nathan Sutherland znásilnil pacientku v kóme

zdroj: refresher.sktvnoviny.sk /  npr.org