Žena sa aj v 9. mesiaci tehotenstva dokázala postaviť na pódium ako balerína! Jej video vás dostane

Ženy dokážu čokoľvek! Niektoré si budujú vysnívanú kariéru, iné vychovávajú 5 detí a ostatné robia to, čo milujú!

Žena menom Tara profesionálne tancuje v Kráľovskom balete už 17 rokov. Na svojom kanáli YouTube zdieľa detaily o tejto pôvabnej no náročnej profesii. Taktiež tam hovorí o tom, aké je to byť matkou.

9 months in vs 9 months out today! 🤗New vlog out this weekend on www.youtube.com/brigitteballet 💕#timeflies #9months #brigitteballet

Zveřejnil(a) Brigitte Ballet dne Středa 5. září 2018

Pred rokom Tara porodila dievčatko, no až teraz si našla čas na úpravu videa o tom, ako jej bruško rástlo počas tehotenstva. Žena sa otáča na špičkách a jej postava sa mení každú sekundu. Na konci videa nájdete prekvapenie!

Keby bolo celé tehotenstvo tak jednoduché, ako to vyzerá…

Best nine…….months;) ❤🤗❤I might be a year late sharing this, but 2018 has been a busy and enlightening one!Wishing you all a very happy and prosperous new year! Xx#longestbourréeever #pregnantballerina #2018bestnine #life #love #blessed #grateful #brigitteballet

Zveřejnil(a) Brigitte Ballet dne Pondělí 31. prosince 2018

Po piatich dňoch po pôrode ukázala všetkým svoju dcérku, zatiaľ čo ona opäť stála na svojich špičkách.

Tara je teraz na materskej dovolenke, ale teší sa na návrat k svojej obľúbenej činnosti a začína sa na to postupne pripravovať. Stane sa to na jar tohto roku 2019!

A tu môžete vidieť, ako tancuje v 38. týždni! Je to niečo neuveriteľné!

Mimochodom, veľa balerín pokračuje v tréningu aj počas tehotenstva.

Počas tehotenstva nie je nutné venovať sa novým druhom športu, pretože tým naše telo vystavujeme určitému stresu a nie je jasné, ako na to bude reagovať. Je veľmi dôležité dodržiavať správnu techniku. Všetko sa musí robiť mnohokrát opatrnejšie a len pod dohľadom trénera, ktorý má skúsenosti s prácou s tehotnými ženami! Všetky druhy cvičenia by sa mali uskutočniť až po súhlase s vaším lekárom.

Pri pohľade na tieto videá pochopíte, akú silu má ženské telo. Je to krásne, však?