7 manželiek hasičov otehotnelo takmer súbežne! Takto to vyzerá…

Povedať, že rok 2019 bude pre tento hasičský zbor „plodný“, by bolo zľahčovaním. Je to preto, že v hasičskom zbore Severnej Karolíny sa čoskoro objaví sedem nových „hasičov“. A to všetko preto, že sedem manželiek hasičov otehotnelo v rovnakom čase.

Keď sa o tomto príbehu dozvedela fotografka Brianna Mitcheleová, rozhodla sa vyfotiť všetky budúce mamičky, ktorým tak zároveň vytvorila peknú spomienku.

„Všetkých sedem žien bolo tak nadšených a ja som bola taká šťastná, že som mohla zvečniť tak nezabudnuteľný moment v histórii tohto hasičského oddelenia.“

Či už veríte alebo nie, v decembri a februári sa už dvom zamestnancom oddelenia narodili malé posily, v dôsledku čoho sa v tomto zbore v priebehu jedného roka objaví až deväť detí. Ďalšie sa narodia v marci, apríli, máji, júni, auguste a septembri.

„Som nesmierne šťastná, že s nimi môžem prežívať tieto zvláštne okamihy,“ radovala sa Brianna. „Všetky dámy sú prvorodičky, okrem jednej, ktorá čaká svoje druhé.“

Každá z nich mala na sebe nohavice svojho manžela a vo svojich rukách držali detské body s menami, ako aj číslo hasičského oddelenia, v ktorom pracuje ich otec.

V máji 2018, sa hasiči z Oklahomy fotili so svojimi siedmimi ratolesťami.

Potom, v septembri 2018, sa hitom novinových tituliek stala požiarnícka stanica v Revere, Massachusetts,  s deviatimi deťmi do veku 1 roka. (Všetci oteckovia  pózovali s deťmi pred hasičským vozidlom, aby ukázali svoje rozrastajúce sa rodiny a bolo to veľmi milé).

Všetkým siedmim rodinám požiarnikov, ktorí sa čoskoro stanú nielen najšťastnejšími, ale aj najospalejšími rodičmi, prajeme veľa šťastia a zdravia. (Ako keby bdelosť nebola vďaka ich práci samozrejmosťou).

Ako to robia? Čo si myslíte, že prispelo k tejto zhode okolností?

zdroj: thestir.cafemom.com / photo: Flashpoint Photography

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “7 manželiek hasičov otehotnelo takmer súbežne! Takto to vyzerá…”