7 manželiek hasičov otehotnelo takmer súbežne! Takto to vyzerá…

Povedať, že rok 2019 bude pre tento hasičský zbor „plodný“, by bolo zľahčovaním. Je to preto, že v hasičskom zbore Severnej Karolíny sa čoskoro objaví sedem nových „hasičov“. A to všetko preto, že sedem manželiek hasičov otehotnelo v rovnakom čase.

Keď sa o tomto príbehu dozvedela fotografka Brianna Mitcheleová, rozhodla sa vyfotiť všetky budúce mamičky, ktorým tak zároveň vytvorila peknú spomienku.

„Všetkých sedem žien bolo tak nadšených a ja som bola taká šťastná, že som mohla zvečniť tak nezabudnuteľný moment v histórii tohto hasičského oddelenia.“

Či už veríte alebo nie, v decembri a februári sa už dvom zamestnancom oddelenia narodili malé posily, v dôsledku čoho sa v tomto zbore v priebehu jedného roka objaví až deväť detí. Ďalšie sa narodia v marci, apríli, máji, júni, auguste a septembri.

„Som nesmierne šťastná, že s nimi môžem prežívať tieto zvláštne okamihy,“ radovala sa Brianna. „Všetky dámy sú prvorodičky, okrem jednej, ktorá čaká svoje druhé.“

Každá z nich mala na sebe nohavice svojho manžela a vo svojich rukách držali detské body s menami, ako aj číslo hasičského oddelenia, v ktorom pracuje ich otec.

V máji 2018, sa hasiči z Oklahomy fotili so svojimi siedmimi ratolesťami.

Potom, v septembri 2018, sa hitom novinových tituliek stala požiarnícka stanica v Revere, Massachusetts,  s deviatimi deťmi do veku 1 roka. (Všetci oteckovia  pózovali s deťmi pred hasičským vozidlom, aby ukázali svoje rozrastajúce sa rodiny a bolo to veľmi milé).

Všetkým siedmim rodinám požiarnikov, ktorí sa čoskoro stanú nielen najšťastnejšími, ale aj najospalejšími rodičmi, prajeme veľa šťastia a zdravia. (Ako keby bdelosť nebola vďaka ich práci samozrejmosťou).

Ako to robia? Čo si myslíte, že prispelo k tejto zhode okolností?

zdroj: thestir.cafemom.com / photo: Flashpoint Photography