Deti z africkej školy spievali ľudovú pieseň Tancuj, tancuj, vykrúcaj, vykrúcaj 

Aj detičky z Afriky vedia, kde je Slovensko a dokonca vedia spievať aj po Slovensky. Na škole v St. Philip Neri Primary School 

v Keni zaspievali úžasnú Ľudovú pieseň Tancuj, tancuj, vykrúcaj, vykrúcaj ❤️ . Ich vystúpenie bolo súčasťou sprievodného programu počas návštevy prvej dámy Kene –  Margaret Kenyatta  v Mater Misericordiae Hospital. Na pozvanie Slovenské veľvyslanectvo v Keni sa stretla s lekármi a zdravotnými sestrami 🇸🇰️🇨🇿 lekárskej misie podporenej zo SlovakAid.  Páči sa vám ich vystúpenie? 

Návšteva prvej dámy Kene v Mater Misericordiae Hospital

Pamätáte sa na deti z St. Philip Neri Primary School 🇰🇪 a ich skvelé podanie slovenskej hymny? Tentokrát zaspievali ľudovú pieseň Tancuj, tancuj, vykrúcaj, vykrúcaj ❤️ Ďakujeme 🤗Ich vystúpenie bolo súčasťou sprievodného programu počas návštevy prvej dámy Kene Margaret Kenyatta (Office of the First Lady Kenya) v Mater Misericordiae Hospital. Na pozvanie Slovenské veľvyslanectvo v Keni / Slovak Embassy in Kenya sa stretla s lekármi a zdravotnými sestrami 🇸🇰️🇨🇿 lekárskej misie podporenej zo SlovakAid.

Gepostet von Ministerstvo zahraničných vecí a európskych záležitostí SR am Donnerstag, 14. März 2019