Jožo Pročko má nové video. Ostro kritizuje Smerákov a Fica. Koho bude bude voliť on?

Voľby do druhého kola prezidentských volieb sú už túto sobotu a ľudia tak budú mať právo si zvoliť nového prezidenta Slovenskej republiky. K týmto voľbám sa vyjadruje asi každý a nikoho neprekvapí, že sa k ním opäť vyjadruje aj Jožo Pročko. Jožo nezabŕdol len do volieb ale aj do vladnej strany smer a Fica. Toto napísal k svojmu novému videu.

Fico sa nikdy nevzdá výhod ako su napríklad pridelená ochranka. Moc a peniaze mu zachutili veľmi. Robí všetko pre to aby mohol rozhodovať o nasšch životoch a osudoch. Ide mu o veľa. Môj sen je, aby sa naše deti vrátili zo zahraničia domov, do krajiny, kde si môžu pekne zarobiť. Stačí k tomu tak málo . Nedovoľme zlodejom kradnúť. Nech naše dane končia vo verejnom sektore a nie v súkromných vreckach.

 

Fico sa nikdy nevzda vyhod ako su napriklad pridelena ochranka. Moc a peniaze mu zachutili velmi. Robi vsetko pre to aby mohol rozhodovat o nasich zivotoch a osudoch. Ide mu o vela. Moj sen je, aby sa nase deti vratili zo zahranicia domov, do krajiny, kde si mozu pekne zarobit. Staci k tomu tak malo . Nedovolme zlodejom kradnut. Nech nase dane koncia vo verejnom sektore a nie v sukromnych vreckach.

Gepostet von Jožo Pročko – stránka am Dienstag, 26. März 2019