Mladý a nezadaný Čech vyhral v lotérií takmer 5 miliónov eur. Toto si kúpi ako prvé

Predstavte si, že by ste vyhrali takmer 5 miliónov eur. Čo by ste s nimi robili? Ako by ste ich investovali? Myslíte si, že je to len sen?

O tom, že aj sen sa môže stať skutočnosťou by vedel rozprávať mladý, slobodný a bezdetný Čech z Južnej Moravy. Po 8 rokoch stávkovania sa naňho usmialo šťastie a 6. marca 2019 vyhral 123 322 830 českých korún (takmer 5 miliónov €). 250 000 Kč si výherca odniesol v hotovosti a zvyšok mu stávková spoločnosť SAZKA zašle na bankový účet.

„Výherca strávil v Sazke približne dvadsať minút, počas ktorých nám ochotne vyplnil aj špeciálny dotazník pre nového milionára. Môžem teda povedať, že sa jedná o slobodného a bezdetného muža, ktorý pravidelne vsádza už osem rokov a bude sa Sazkou hrať ďalej aj po tejto astronomickej výhre, „ prezradil riaditeľ komunikácie Sazky Václav Friedman v tlačovej správe.

Mladík podľa neho uviedol, že sa z peňazí teší a ako prvé si kúpi auto. Čo ďalšie s nimi podnikne, chce ale najskôr skonzultovať s najbližšou rodinou.

Výherný tiket za 270 Kč (10,55 €) podal muž deň pred losovaním. Z náhodného tipu deviatich stĺpcov uhádol celý 6. stĺpec a v piatom stĺpci uhádol desiate poradie (2 + 1 číslo).

Jedná sa o 6. najvššiu výhru v histórií spoločnosti SAZKA.

zdroj:TA3.sk

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladý a nezadaný Čech vyhral v lotérií takmer 5 miliónov eur. Toto si kúpi ako prvé”