Po 23 rokoch sa hviezda Hriešneho tanca vrátila na tanečný parket. Pozrite si jej vystúpenie

Hriešny tanec je jeden z tých filmov, ktorý poznajú takmer všetci. Nezabudnuteľné tanečné kreácie Patricka Swayzeho a Jennifer Grey zostanú navždy v pamäti ľudí a inšpirujú mnohých tanečníkov. Scéna, v ktorej Patrick Swayze zdvihne Jennifer Grey nad hlavu je jedna z najznámejších filmových scien všetkých čias. A mnoho tanečníkov sa ju snaží vo svojich vystúpeniach napodobniť.

Po premiére filmu kariéra Patricka Swayzeho raketovo odštartovala. Z dňa na deň sa stal celebritou. História Jennifer bola úplne iná. Už pred filmovou premiérou bola obeťou dopravnej nehody. Za vodičom sedel jej vtedajší priateľ herec Matther Broderick. V dôsledku tejto nehody zomreli dve ženy sediace v druhom vozidle. Grey utrpela fyzickú aj psychickú ujmu. Veľký pocit viny, ktorý ju prenasledoval, jej nedovolil tešiť sa z úspechu, ktorý film Hriešny tanec dosiahol. Grey neskôr hrala len v malom množstve filmov.

V roku 2010 mohli diváci vidieť vystúpenia Jennifer Grey v americkej verzii programu „Let´s dance“. Nebude prekvapením, že táto talentovaná kráska súťaž vyhrala.

Pozrite si kompiláciu jej vystúpení: