Po 23 rokoch sa hviezda Hriešneho tanca vrátila na tanečný parket. Pozrite si jej vystúpenie

Hriešny tanec je jeden z tých filmov, ktorý poznajú takmer všetci. Nezabudnuteľné tanečné kreácie Patricka Swayzeho a Jennifer Grey zostanú navždy v pamäti ľudí a inšpirujú mnohých tanečníkov. Scéna, v ktorej Patrick Swayze zdvihne Jennifer Grey nad hlavu je jedna z najznámejších filmových scien všetkých čias. A mnoho tanečníkov sa ju snaží vo svojich vystúpeniach napodobniť.

Po premiére filmu kariéra Patricka Swayzeho raketovo odštartovala. Z dňa na deň sa stal celebritou. História Jennifer bola úplne iná. Už pred filmovou premiérou bola obeťou dopravnej nehody. Za vodičom sedel jej vtedajší priateľ herec Matther Broderick. V dôsledku tejto nehody zomreli dve ženy sediace v druhom vozidle. Grey utrpela fyzickú aj psychickú ujmu. Veľký pocit viny, ktorý ju prenasledoval, jej nedovolil tešiť sa z úspechu, ktorý film Hriešny tanec dosiahol. Grey neskôr hrala len v malom množstve filmov.

V roku 2010 mohli diváci vidieť vystúpenia Jennifer Grey v americkej verzii programu „Let´s dance“. Nebude prekvapením, že táto talentovaná kráska súťaž vyhrala.

Pozrite si kompiláciu jej vystúpení:

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Po 23 rokoch sa hviezda Hriešneho tanca vrátila na tanečný parket. Pozrite si jej vystúpenie”