Samuel dostal od rodičov prvé auto, no dali mu naňho vtipný nápis, ktorý baví celé Slovensko

Väčšina z nás pozná ten pocit, keď netrpezlivo očakáte ten čas, kedy budete môcť absolvovať vodičský kurz. Potom ak všetko prebieha podľa predstáv, obdržíte vodičský preukaz, ktorý je malým krôčikom k nezávislosti. A veľkým krokom pre začínajúceho šoféra. A čo potom? Už len sadnúť za volant a jazdiť s vetrom opreteky. Ale hlavne bezpečne.

Podobné pocity isto zažíval aj mladý Slovák Samuel Burian, ktorý je čerstvým držiteľom vodičského oprávnenia. Jeho rodičia z bezhraničnej lásky k nemu a hlavne z dôvodu, že dobre poznajú nevraživosť na slovenských cestách, vytvorili pre svojho synátora nezvyčajné prekvapenie. Na zadné sklo auta mu nalepili nápis: “Toto auto šoféruje Samko. Buďte naňho dobrí. Máme ho radi. Teraz začína. Ďakujeme rodičia. ”

Ako uviedol Samko k pridanej fotke: “Najlepšie na tom je, že rodičia to tam dali pre to, aby som sa na tom prvý týždeň “hanbil” niekde chodiť…😂 A hneď na prvej “tajnej” ceste do Európy to niekto takto zvečnil. 🙂🙃 Nadšený výraz hovorí za všetko😂”

Musíme uznať, že jeho rodičom rozhodne zmysel pre humor nechýba. My prajeme Samkovi veľa šťastne najazdených kilometrov a pohodu na cestách. A ostatných vodičov vyzývame k tolerantnosti a trpezlivosti. Veď každý raz začínal…

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2206637826039156&set=p.2206637826039156&type=3&theater

Zdroj: Facebook

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsov, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Samuel dostal od rodičov prvé auto, no dali mu naňho vtipný nápis, ktorý baví celé Slovensko”