Slovák stavil na víťazstvo Zuzany Čaputovej. Vyhral obrovský balík peňazí. Pozrite si tú sumu

Boj medzi kandidátmi na prezidenta Slovenskej republiky v posledných dňoch vrcholí. Prvé kolo bolo naozaj búrlivé a mnoho ľudí predpokladalo víťazstvo iného kandidáta. Avšak víťazstvu Zuzany Čaputovej verilo až 55% ľudí, ktorí si stavili na tento boj.

„Vyrovnanejšie to bolo v súboji o druhú priečku. Napokon sme viac prijatých stávok mali na Štefana Harabina, takmer 20 percent. Marošovi Šefčovičovi verilo 11 percent. Zvyšní kandidáti si rozdelili zostávajúce stávky,“ vyjadril sa Richard Slušný hlavný bookmaker spoločnosti.

Okrem toho povedal, že najviac na prezidentských voľbách v rámci stávok spoločnosti Niké zarobil tipér, ktorý stavil 9 999 eur na to, že Zuzana Čaputová získa viac ako 37 percent. Pri kurze 1,75 tak vyhral 17 498 eur, čo bol veľmi úspešný tip. Rovnakú sumu si stavil aj iný tipér, no na to, že Marián Kotleba bude mať menej ako 10,50%.

Svojím tipom si tak zarobil 16 498 eur. Okrem tipovania o percentách kandidátov si mnoho tipérov vsadilo aj na účasť vo voľbách. Jeden z nich vyhral sumu 7120 eur pri vklade 4000 eur a predpokladal, že účasť vo voľbách bude menšia ako 50%. Pri rovnakom vklade 4000 eur si niekto tipol na postup kandidátov do druhého kola. Tipoval správne, že postúpi práve Zuzana Čaputová a Maroš Šefčovič.

Richard Slušný sa taktiež vyjadril, že zo všetkých podaných tiketov, ktorých bolo 26 500, ľudia si spolu zarobili 607 000 eur.

Ľudia si vsadili na výhru Zuzany Čaputovej aj mimo Slovenskej republiky. Tipér z Česka vsadil 470 000 českých korún, pri kurze 1,24:1. Napokon svojím správnym tipom získal 583 000 českých korún.

Hlavný bookmaker českej spoločnosti Pavol Boško povedal: „Českí tipéri nemajú vo všeobecnosti taký prehľad o slovenskej politike, a preto sa snažili viac-menej podporiť víťazstvo najväčšej favoritky a vylepšiť si kurzy na tiketoch. Prípadne, ako v podaní jedného odvážlivca, z vysokej stávky spraviť relatívne vysokú výhru.“

zdroj: cas.sk

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovák stavil na víťazstvo Zuzany Čaputovej. Vyhral obrovský balík peňazí. Pozrite si tú sumu”