Slovenský raper Kali prežíva najkrajšie chvíle života. Jeho dcéra Nelka sa na neho usmieva každý deň

Pri pohľade na túto krásnu fotografiu usmievajúcej sa Nelky a známeho slovenského rapera Kolomana Magyara, známeho pod umeleckým menom Kali má nepochybne každý pocit šťastia a závidí mu jeho krásnu rodinku. Kali sa živí hudbou, konkrétne rapom a pochádza z Petržalky. Na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 2008.

Určite nám dáte za pravdu, že rodičovský cit je ten najsilnejší na svete. Lásku k svojmu dieťatku momentálne prežíva aj Kali, ktorý sa zo svojej dcérky teší každým dňom viac a viac. Nelka, jeho malá princezná sa narodila pred mesiacom a od tej doby sa na ňu spevák nevie prestať pozerať. Podľa jeho slov je Nelka jeden obrovský zázrak, z ktorého sa spolu s partnerkou tešia každý deň.

K fotografii uvedenej vyššie pridal na jednu zo svojich sociálnych sietí takýto popis: „Čo je viac? Začíname sa smiať. Dnes máme 5 týždňov.“ 

https://www.instagram.com/p/BvTX23ejkIE/?utm_source=ig_embed

Kali si svoje súkromie dokonalo chráni a zastáva názor nezverejňovania prílišného množstva súkromných fotografií, no sem tam nejakú verejnosti ukáže a všetci sú z nej paf. Každá jedna fotografia s jeho malou dcérkou Nelkou a partnerkou Alicou je plná lásky a nehy, ktorú si obe jeho ženy bezpochyby zaslúžia. Kali sa o Nelku stará aj nepriek tomu, že veľa cestuje. No potom, ked‘ príde domov, partnerku odbremení čo najviac a Nelke sa venuje on.

https://www.instagram.com/p/BvLwELyjuf9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BujEefujK5L/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuVlP8BjNCo/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuGsvOnA0Pq/?utm_source=ig_embed