Slovenský raper Kali prežíva najkrajšie chvíle života. Jeho dcéra Nelka sa na neho usmieva každý deň

Pri pohľade na túto krásnu fotografiu usmievajúcej sa Nelky a známeho slovenského rapera Kolomana Magyara, známeho pod umeleckým menom Kali má nepochybne každý pocit šťastia a závidí mu jeho krásnu rodinku. Kali sa živí hudbou, konkrétne rapom a pochádza z Petržalky. Na hip-hopovej scéne pôsobí od roku 2008.

Určite nám dáte za pravdu, že rodičovský cit je ten najsilnejší na svete. Lásku k svojmu dieťatku momentálne prežíva aj Kali, ktorý sa zo svojej dcérky teší každým dňom viac a viac. Nelka, jeho malá princezná sa narodila pred mesiacom a od tej doby sa na ňu spevák nevie prestať pozerať. Podľa jeho slov je Nelka jeden obrovský zázrak, z ktorého sa spolu s partnerkou tešia každý deň.

K fotografii uvedenej vyššie pridal na jednu zo svojich sociálnych sietí takýto popis: „Čo je viac? Začíname sa smiať. Dnes máme 5 týždňov.“ 

https://www.instagram.com/p/BvTX23ejkIE/?utm_source=ig_embed

Kali si svoje súkromie dokonalo chráni a zastáva názor nezverejňovania prílišného množstva súkromných fotografií, no sem tam nejakú verejnosti ukáže a všetci sú z nej paf. Každá jedna fotografia s jeho malou dcérkou Nelkou a partnerkou Alicou je plná lásky a nehy, ktorú si obe jeho ženy bezpochyby zaslúžia. Kali sa o Nelku stará aj nepriek tomu, že veľa cestuje. No potom, ked‘ príde domov, partnerku odbremení čo najviac a Nelke sa venuje on.

https://www.instagram.com/p/BvLwELyjuf9/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BujEefujK5L/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuVlP8BjNCo/?utm_source=ig_embed

https://www.instagram.com/p/BuGsvOnA0Pq/?utm_source=ig_embed

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Slovenský raper Kali prežíva najkrajšie chvíle života. Jeho dcéra Nelka sa na neho usmieva každý deň”