Takto si žije staršia dcéra jedného z najbohatších otcov našej planéty

Zakladateľ spoločnosti Microsoft Corporation a jeden z najbohatších ľudí na planéte, Bill Gates, sa v roku 1987 stretol so svojou budúcou manželkou Melindou. Žena bola jeho zamestnankyňou už od vzniku jeho spoločnosti.

Bill a Melinda sa zosobášili v roku 1994 a o 2 roky neskôr sa im narodila dcéra Jennifer. Práve o nej je tento nasledujúci článok.

Je pozoruhodné, že v 80-tych rokoch minulého storočia Gates súťažil s Jobsom v oblasti techniky a teraz ich dcéry súťažia v jazde na koni. Deti „digitálnych“ rodičov si vybrali jazdecký šport z nejakého dôvodu.

Bill a Steve pochopili, že technológia škodí zdraviu, takže dievčatám úmyselne obmedzili používanie počítačov a telefónov a namiesto toho im vštepili lásku k prírode a zvieratám.

V rozhovore Gates pripustil, že Jennifer dovolil vlastniť svoj vlastný mobilný telefón, až keď mala 14 rokov.

Prekvapivo, dcéra miliardára má absolútne obyčajné záujmy. Zbožňuje zvieratá, cestuje a chodí so svojím priateľom Nielom Nassarom na prechádzky.

To je spôsob, akým Bill vychováva svoju dcéru. Pred mnohými rokmi vyhlásil, že väčšinu svojich 90 miliárd dolárov venuje charite. Svojim deťom zanechá len štartovací kapitál, ktorý im pomôže získať vzdelanie a vybrať si prácu.

„Melinda a ja sme sa rozhodli, že naše deti dostanú peniaze na vzdelanie a začiatok vlastnej kariéry. Rozhodne nebudú plávať v peniazoch,“ povedal Bill v rozhovore.

Zdá sa, že Gates chce vychovávať talentované deti, ktoré sú sebestačné. Samozrejme, bez pomoci rodičov by to nemali také ľahké, ako ich otec Bill. Jeho bohatý otec a matka dali svojmu synovi peniaze na založenie vlastnej spoločnosti a potom sa už o seba musel postarať sám.

Vyzerá to tak, že Billov plán funguje. Jennifer sa nikdy nezaplietla do nejakého škandálu a v správach nebliká ako deti bohatých oligarchov.

O živote Jennifer sa môžeme dozvedieť aj vďaka jej činnosti na sociálnych sieťach. Práve tam zdieľa so svojimi priateľmi fotografie a príbehy z cestovania a výcviku na pretekárskej dráhe.

So svojím súčasným priateľom sa stretla vďaka spoločnej lásky ku koňom. Nassar je tiež profesionálny jazdec. V súčasnosti je Jennifer riadnym členom amerického národného pretekárskeho tímu.

Mladá žena študuje na Stanfordskej univerzite na Fakulte biológie. Hoci jej otec svojho času zo štúdia na Harvarde odišiel, ona v jeho šľapajach určite nepôjde.

Zdá sa, že Jennifer je veľmi podobná svojej matke Melinde.

 

Bill sa zvyčajne nedelí s verejnosťou o svoj osobný život. Preto od neho nečakajte fotografie z dovolenky a podobne. Na druhej strane, Jennifer spája ich rodinné fotografie priamo na rôzne sociálne siete.

Na jej instagramovom profile však nenájdete fotografie z módnych klubov. Väčšinou uverejňuje fotografie z jej aktívneho odpočinku.

Zdá sa, že Jennifer bude hodným nástupcom svojho otca. Koniec koncov, bude viesť ich spoločnú nadáciu.

Teraz sa manželia najviac zaujímajú o vývoj medicíny. Práve na výskum v tejto oblasti vynakladajú najviac peňazí. Vzhľadom na to, že ich dcéra študuje biológiu, je vysoko pravdepodobné, že bude pokračovať v práci svojich rodičov.

zdroj: videoboom.cc

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Takto si žije staršia dcéra jedného z najbohatších otcov našej planéty”