V Kanade zabudli zamknúť obchod s potravinami a ľudia z neho nič neukradli!

Napriek tomu, že majitelia sa rozhodli obchod zatvoriť kvôli sviatku Dňa rodiny, zákazníci mali vstup do obchodu ešte stále povolený. Ukázalo sa, že zabudli zamknúť dvere.

Keďže v ten deň tam nebol jediný zamestnanec, otvorené dvere znamenali, že ľudia môžu vstúpiť, ale nie kupovať.

 

Aj napriek tomu boli takí, ktorí do obchodu vošli, iní zdanlivo nevedeli o situácii, zatiaľ čo ostatní sa pokúšali zistiť, čo sa deje.

„Stál som tam, keď som sa snažil rozhodnúť, čo robiť, a všimol som si, ako jeden muž vychádza z obchodu s dvoma balíkmi cherry paradajok,“ povedal jeden zo svedkov, ktorý chcel ostať v anonymite.

Takže som sa spýtal: Hej! Vzali ste si tieto paradajky len tak? Povedal: „Nie, na pulte som nechal 5 dolárov.“

Potom sa svedok rozhodol kontaktovať políciu, aby im oznámil, čo sa deje.

Policajti sa následne obrátili na majiteľa obchodu. Ten prišiel a všetko skontroloval – nič sa neukradlo a nič nebolo poškodené. Majiteľ dodal, že preskúma nahrávky z bezpečnostných kamier a v prípade, že niečo odhalí, okamžite kontaktuje políciu.

„Zdá sa, že nám nevznikla žiadna škoda. Situácia našťastie nebola taká vážna,“ povedala dôstojníčka Kingstonskej polície Ashley Gutainsová.

Myslíte si, že niečo podobné by sa mohlo stať aj na Slovensku?

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “V Kanade zabudli zamknúť obchod s potravinami a ľudia z neho nič neukradli!”