Východniari si budú môcť vyzdvihnúť veci z IKEY aj v metropole východu za pár eur

Švédsky reťazec IKEA sa rozhodol priblížiť obyvateľom východného Slovenska. Je dobre známe, že po jeho produktoch siahajú obyvatelia celého Slovenska, nevynímajúc východniarov. No tí, za nimi doteraz museli vycestovať.

Ilustračné foto

Ako pre Aktuality.sk vysvetlila Nina Maláková, Country Customer Experience manager pre región Česká republika, Maďarsko a Slovensko: „Snažíme sa počúvať potreby a želania našich zákazníkov a vieme a dlhodobo vnímame záujem o to, aby bola IKEA prítomná aj na východe Slovenska.

Rovnako vieme, že množstvo našich zákazníkov, ktorí nakupujú on-line, je práve z Košíc, Prešova a okolia. Preto sme sa rozhodli urobiť prvý krok a rozšírili sme našu službu Klikni a vyzdvihni o možnosť vyzdvihnúť si tovar na výdajnom mieste v Košiciach,“

Od marca bude preto dostupná možnosť objednania tovaru on-line a následného vyzdvihnutia nákupu na výdajnom mieste v Košiciach. Službu bude poskytovať externá spoločnosť, ktorá pre reťazec zabezpečuje aj rozvoz tovaru zákazníkom.

Do nákupného košíka si tak od dnes môžete vybrať ktorýkoľvek produkt zo širokého portfólia spoločnosti, okrem špecifického tovaru ako sú rastliny, potraviny a metrový textil.

Služba je spoplatnená sumou 15 €.

Nákup si v metropole východu môžete vyzdvihnúť vo výdajni na Vodomeračskej ulici 1 v Košiciach, ktorá je situovaná neďaleko dvoch veľkých nákupných centier a hlavnej cesty. Na úvod bude výdajňa zákazníkom k dispozícií iba 3 dni v týždni: v stredu a piatok od 13:00 – 20:00, v sobotu od 9:00 – 15:00. Je nutné dodať, že vo výdajni nebude možné priame zakúpenie výrobkov IKEA.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt ikea

Zdroj: Aktuality.sk