14 ročný Denis prišiel o život pri svojej najobľúbenejšej hre – pri futbale

Mladý, len 14 ročný futbalista zo Skalice skolaboval minulý štvrtok priamo na trávniku počas futbalového zápasu. Denis reprezntoval MFK Skalicu, ktorá sa v teň deň stretla so súperom FKM Karlova Ves Bratislava.

Počas zápasu prišlo Denisovi náhle zle, prebehlo len pár sekúnd a ostal ležať nehybne na trávniku. Po príchode sanitky, ho okamžite previezli do nemocnice, no tam sa jeho rodičia dozvedeli hroznú správu. Ich milovaný syn ich navždy opustil počas svojej obľúbenej činnosti, počas futbalu.

Celá naša redakcia vyjadruje rodine úprimnú sústrasť, rovnako ako aj vedenie klubu MFK Skalica. Klub sa k Denisovmu prípadu vyjadril takto: ,,Dnes sa odohral najsmutnejší zápas v histórii skalického futbalu, ktorý netrval ani celých 90 minút a jeho výsledok nebol vôbec dôležitý. Náš mladý, talentovaný, 14-ročný futbalista Denis U. náhle skolaboval a napriek okamžitej profesionálnej lekárskej pomoci priamo na ihrisku, po prevoze do nemocnice zomrel.

 

 

Zdroj: mfkskalica.sk |hitky.sk 

 

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “14 ročný Denis prišiel o život pri svojej najobľúbenejšej hre – pri futbale”