Celebrity sa vyskytli v skrytej kamere. Raper Kali oblizoval dupačky a Cibulková jedla papier

Najnovší, no veľmi vtipný formát zábavnej relácie sa na slovenskej scéne objavil prvykrát. Táto relácia s názvom 2 na 1,  sa vysiela len pár mesiacon, no stala veľmi úspešnou a to najmä kvôli nesmierne vtipnej moderátorskej dvojici Adele Vinczeovej a Danovi Danglovi.

Pointa celej relácie je stráviť príjemnú hodinku so známou osobnosťou, počas ktorej sa o nej dozvieme veľmi zaujímavé veci. Okrem rozhovoru je súčasťou aj skrytá kamera, v ktorej musia známe osobnosti robiť to, čo im moderátori hovoria aby robili.

Najnovšie sa tam predstavil známy raper Kali, ktorého dvojica poslala do obchodu s detským oblečením, kde sa mal správať veľmi podivne. Okrem predstierania unaveného výrazu mal oblizovať detské dupačky, pretože chcel skúsiť, či budú jeho nedávno narodenej dcérke chutiť. Nenechajte si ujsť túto vtipnú scénu a pozrite si nasledujúce video:

V predchádzajúcich dieloch tejto relácie sa okrem rapera Kaliho predstavili aj iné známe osobnosti ako napríklad Marek Hamšík a Dominika Cibulková. Tí to v skytej kamere nemali taktiež ľahké. Mareka takmer prinútili kúpiť drahé auto a pri asistencii predajcu si od neho pýtal kávu s olivami. Okrem toho si chcel ľahnúť do kufra auta a poprosil o to aj pána predajcu.

Dominika Cibulková sa zasa vybrala do fotolabu, kde ju moderátorska dvojica prinútila oblizovať fixky, vytvoriť si nové podpiskarty preskenovaním vlastnej hlavy a dokona aj to, že jej emailová adresa je [email protected]. Neváhajte a pozrite si toto video. V komentári nám zanechajte váš názor na relácie tohoto typu.

zdroj:refresher.sk