Keanu Reeves bol v lietadle, ktoré takmer havarovalo. Opäť ukázal, že je ideálom muža so srdcom na správnom mieste

Keanu Reeves vie, ako sa vyrovnať s mimoriadnymi udalosťami nielen na veľkej obrazovke, ale aj v reálnom živote. Nasledujúci príbeh je toho pravým dôkazom.

Počas víkendu, na palube lietadla smerujúceho do kalifornského mesta Burbank, kde bol aj 54-ročný herec, sa muselo vykonať núdzové pristátie v Bakersfielde. Počas pristávania, ktoré nakoniec dopadlo dobre a nikomu sa nič nestalo,  vznikol zmätok, pretože na letisku nebol žiaden personál.

Herec, skúsený cestovateľ, pomáhal pri organizovaní cesty a potom si prenajal dodávku, aby všetkých  spolucestujúcich odviezol do Los Angeles – bolo to rýchlejšie ako lietadlom.

„Ten moment, keď vaše lietadlo takmer spadne a vy musíte prežiť núdzové pristátie na vzdialenom, ale aspoň Keanu Reeves má rovnako zlý deň ako vy,“ napísal cestujúci z lietadla Amir Blum.

Ďalší pasažieri si fotili herca na telefóny a fotky okamžite zdieľali na sociálnych sieťach. Keanu, ktorý mal na hlave obľúbenú motorkársku šiltovku Arch, bol na závažnosť situácie pomerne dosť pokojný. Počas samotného letu čítal ostatným cestujúcim vtipné zaujímavosti o meste Bakersfield.

„Populácia mesta je asi 380.000 ľudí, čo z neho robí 9. najľudnatejšie mesto v Kalifornii a 52. v krajine.“ Následne zapol na YouTube „zvuky Bakersfield“ – country hudba, ktorá sa tam vyvíjala od 50.rokoch minulého storočia.

Po úspešnom núdzovom pristáti sa cestujúci vybrali do reštaurácie na letisku, ktorú otvorili špeciálne pre nich. Pri odchode si Keanu kúpil vodu a banán. Keď sa už konečne dostali do Los Angeles, ich cesty sa rozišli a herec bol naposledy videný ako vchádza do reštaurácie rýchleho občerstvenia Carl´s Jr.

Tento príbeh, za ktorý by mnohí PR ľudia zaplatili veľmi dobré peniaze, je pre Keanu Reevesa absolútne typický. Je to veľmi milý človek, ktorý aj napriek veľkej popularite neprišiel o svoju skromnosť a triezvy pohľad na život.

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Keanu Reeves bol v lietadle, ktoré takmer havarovalo. Opäť ukázal, že je ideálom muža so srdcom na správnom mieste”