Mám 40 rokov, ale vrásky neriešim, ako moje kamarátky. Používam zázračnú masku, ktorá pomáha hneď

 

Významné zmeny súvisiace s vekom na tvári sú neraz dôvodom na zbystrenie pozornosti, najmä čo sa žien týka. Až 8 z 10 žien vo veku 35 rokov pozoruje prvé varovné príznaky: suchosť, strata pružnosti pokožky, malé mimické vrásky.

Po 40-tke začína koža starnúť o niečo rýchlejšie. Je to spôsobené prestavovaním hormonálneho pozadia, spomalením metabolizmu, nevhodnou stravou a nesprávnou starostlivosťou o seba samého.

уход за кожей после 35

A hoci je proces starnutia nevyhnutný, dá sa spomaliť Za týmto účelom nie je nutné investovať peniaze do injekcií či chirurgických zákrokov na vytiahnutie pleti. Správna a systematická starostlivosť o pokožku v pohodlí domova pomáha dosahovať úžasné výsledky.

Droždie

Vitamíny skupiny B, ktoré sa v droždí nachádzajú v bohatom množstve, normalizujú metabolické procesy v kožných bunkách. To pomáha neutralizovať príznaky starnutia, vyhladiť, zosvetliť a spevniť pokožku. Vitamíny E, D, C, H, PP pokožku vyživujú a hydratujú.

Pleť  získava pod vplyvom kvasiniek zdravú farbu a sviežosť. Aminokyseliny obsiahnuté v kvasinkách, pôsobia ako antibakteriálne a čistiace látky na akné, majú antialergický a upokojujúci účinok.

Kvasinky obsahujú fosfolipidy – špeciálne enzýmy, ktoré sú zodpovedné za zachovanie mladosti a elasticity pokožky. Po maske s kvasnicami už nie je potrebné použiť žiadne prostriedky na vyhladenie pokožky.

польза дрожжей

zdroj:sovkusom.ru