Mladej zdrogovanej a opitej mamičke skoro vypadol z okna malý chlapec. Zachránili ho až policajti

Polícia Slovenskej republiky zverejnila statočný čin svojich dvoch policajtov, ktorí dokázali zachrániť nevinné dieťa. Ako napísali v príspevku na svojej Facebookovej stránke, policajti sa v tom momente stali skutočnými hrdinami. Dieťa na parapete takmer padalo z okna, no oni ho zachránili. 

Policajti dostali telefonické hlásenie o pohybe malého dieťaťa na parapere okna na Léckej ulici v Nových Zámkoch. Neváhali ani sekundu a začali konať. V momente ked‘ dorazili na miesto, uvideli, že malý chlapec sa nachádza na parapete a hraje sa s hračkami, ktoré vyhadzuje z okna.

Policajti museli rýchlo konať

Policajti na neho kričali a snažili sa s ním rozprávať, no on nemal záujem. Po pár sekundách zistili, že okrem hračiek vyhodil aj kľúče od bytu a tak mohli konať. Jedna policajná hliadka ostala sledovať chlapca a druhá sa vybrala spolu s kľúčmi do bytu. Po otvorení bytu zistili, že ich domnienky sa nenaplnili. Chlapec v byte nebol sám, bol tam so svojou matkou, 29 ročnou ženou, ktorá bola pod vplyvom alkoholu a iných omamných látok. Po jej zatknutí a lekárskom vyšetrení bolo zistené, že bola opitá.

Policajti v jej dychu namerali 0,69 promile. Krvný test ukázal prítomnosť metamfetamín a benzodiazepín. Žena je momentálne podozrivá z trestného činu týrania blízkej a zverenej osoby, konkrétne 5 ročného nezbranného chlapčeka. Ten sa momentálne nachádza v nemocnici pod odborným dohľadom. Sociálna kuratela neskôr rozhodne o jeho nasledujúcom osude.

zdroj: slovenskapoliciaFB

Zaujal vás článok, ktorý ste práve čítali? Budeme radi, ak ho podporíte lajkom, zdieľaním alebo komentárom. Je to najlepší spôsob, ako zadarmo podporiť portál mysmezeny.sk, aby sme mohli aj naďalej pre vás pripravovať skvelé články. Ďakujeme 🙂

0 replies on “Mladej zdrogovanej a opitej mamičke skoro vypadol z okna malý chlapec. Zachránili ho až policajti”