Módna diplomacia v podaní prvej dámy Francúzska: zábery 64-ročnej Brigitte Macronovej oplývajú eleganciou

Po tom, ako sa 39-ročný Emmanuel Macron ujal funkcie francúzskeho prezidenta, sa médiá nezaujímajú až tak o profesionálne aktivity novozvolenej hlavy štátu, ako  o vzhľad jeho 64-ročnej ženy. Štýl Brigitte Macronovej už vyvolal niekoľko škandálov a diskusií. Čo je teda ich príčinou?

Brigitte Macronová má 64 rokov. Pravdou je, že jej štíhlu postavu, by jej mohli závidieť aj omnoho mladšie dámy. Chudé nohy Madame Macronovej, sú možno jedinou časťou jej tela, ktorá nespôsobuje odsudzovanie zo strany médií

Mnohí sú presvedčení, že výzor prvej dámy celkom nezodpovedá klasickej francúzskej elegancii. Oslnivé blond vlasy a nadmerné opálenie vytvára pomerne vyzývavý vzhľad manželky francúzskeho prezidenta.

S týmito tvrdeniami však nemusia všetci súhlasiť, pretože Brigitte sa podarilo odoslať vzhľad prísnej a nevýraznej prvej dámy do minulosti. Manželka prezidenta Macrona si diktuje vlastnú diplomatickú módu a pri výbere oblečenia sa riadi svojím osobným neprekonateľným vkusom.

брижит макрон наряды

Bez akýchkoľvek rozpakov si nemá problém obliecť krátke šaty a úzke džínsy s dôrazom ja jej dievčensky štíhle nohy a pôvabnú postavu. Sukne a šaty nad kolená – obľúbené outfity prvej dámy, ktoré zároveň vyvolávajú kritiku zo strany jej neprajníkov. Podľa nich by prvá dáma nemala vyzerať tak provokatívne, prihliadnuc na jej úctyhodný vek.

брижит макрон и трамп

Zdá sa, že ide len o útoky závistlivcov, pretože prvá dáma Francúzska si nikdy nedovolila obliecť napríklad šaty s hlbokým výstrihom alebo sukňu s príliš krátkou dĺžkou. Vždy vyzerá 100%-ne a každý jej outfit je plný elegancie a vynikajúceho štýlu.

брижит макрон одежда

Základom šatníka prvej dámy z Francúzska sú obyčajné pastelové šaty, priliehajúce žakety, čierne nohavice, a voľné kostýmy. Brigitte preferuje francúzskych dizajnérov, najmä módny dom Louisa Vuittona.

бриджит макрон фигура

Módne kabelky – ďalšia slabosť prvej dámy.

брижит макрон молодая

Stačí si len pripomenúť outfit Brigitte Macronovej, v ktorom prišla na inauguráciu svojho manžela! V tento dôležitý deň si obliekla nebesky modré šaty od návrhara Louisa Vuittona, ktorý doplnila elegantným žaketom a doplnkami telovej farby.

брижит макрон ноги

Kto by veril, že táto atraktívna dáma má už 64 rokov? Brigitte Macronová vyzerá vždy veľmi ženský, dobre upravene a zároveň sa jej darí ničiť všetky stereotypy. Je to nová ikonka štýlu a musíme priznať, že ani s pribúdajúcim vekom jej sex appeal neodišiel do zabudnutia, práve naopak.

 

Myslíte si, že vzhľad prvej dámy Francúzska je provokatívny alebo štýlový?

zdroj:takprosto.cc