„Na našu svadbu zavítala žirafa.“ Takto to vyzeralo!

Tento šťastný pár si urobil fotografiu spolu s nádherným a veľmi dobromyseľným stvorením, ktoré nedokázalo udržať svoju zvedavosť na uzde a prišlo na svadbu!

Ich spoločnosť sa žirafe páčila natoľko, že tam strávila 20 minút a svojou prítomnosťou potešila každého svadobného hosťa. A nielen tých!

Mať na svadbe žirafu si nemôže dovoliť len tak hocikto a tento zamilovaný pár mal neuveriteľné šťastie.

Ženích a nevesta, Luke a Tristan Karshagenovci, obaja pochádzajúci z krásneho Kapského mesta v Južnej Afrike. Svoj svadobný deň oslávili počas nádherného slnečného dňa, obklopení rodinou a priateľmi.

Pre všetkých to bol najkrajší deň plný lásky, smiechu a neskôr aj veľmi roztomilou a zvedavou žirafami.

Počas oslavy sa pár rozhodol urobiť si pár fotiek, keď zrazu z ničoho nič táto krásna žirafa vystrčila hlavu zo stromov, aby videla, čo tam títo ľudia robia.

Hostia boli veľmi nadšení a neraz sa pristavili, aby mohli túto žirafu pozorovať.  Vzrušenie sa rýchlo zmenilo na hrôzu: keď elegantne začala prechádzať kríkmi, všetci utiekli, družičky sa schovávali za stromy, nevesta so ženíchom stáli a sledovali toto krásne stvorenie!

Tento roztomilý obor sa pri pohľade na nich zastavil a následne začal hľadať družičky a ňuchať ich kytice.

Niekto kričal, niekto sa chichotal a iní sa radovali. Všetci sa upokojili, keď si uvedomili, že tento zázrak prírody tam prišiel len preto, že bol zvedavý.

Žirafa sa prikrčila k Lukovi a Tristan, ako by ich požiadala, aby sa pevne objali a pobozkali. Spoločne vytvorili množstvo skvelých fotografií! Predtým, než žirafa odišla, dovolila im, aby ju objali a pohladili.

 

Bol to úžasný zážitok: akoby aj žirafa požehnala ich manželstvu.

Po tomto zážitku sa ich nálada na svadbe ešte viac zlepšila – všetci sa rozprávali a smiali na tom, aké mali šťastie, že ich samček žirafy prišiel navštíviť.

Ako sa neskôr ukázalo, meno tejto nádhernej žirafy je Abby. Ide o nežného tvora, ktorý žije v prírodnej rezervácii, miluje ľudí a často chodí po okolí, aby natrafil na náhodných okoloidúcich.

Neuveriteľný príbeh! Ako by ste reagovali vy na takéto stretnutie so žirafou?

foto: Stephanie Norman Photography